Ekonomi

Tatile Çıkmak İsteyenlerin İmdadına Ziraat Bankası’nın Yeni Kampanyası Yetişti! Tatil Masraflarını Karşılayacak; Tek SMS Yetecek! Üstelik…

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte tatil kampanyaları da artmaya başladı. Türkiye’nin kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası’nın da tatil kampanyası müşterileri ile buluşmaya başladı. Üstelik oldukça avantajlı bir tatil kampanyası düzenlemiş olan Ziraat Bankası, yaptığı kampanya duyurusu ile birlikte müşterilerinin tatil masraflarının bir kısmını karşılayacağının müjdesini verdi.

Avantajlı kampanyaları ile son dönemlerde dikkat çeken bankalardan biri olan Ziraat Bankası, yeni dönemde kampanyaların avantajlarını daha da artırdı. Bu ay itibariyle yeni bir tatil kampanyası düzenlemiş olan Ziraat Bankası, Bankkart ile yapılan tatil alışverişlerine 500 TL değerinde Bankkart Lira vereceğini müşterilerine müjdeledi. Öte yandan Ziraat Bankası’nın avantajlı kampanyasına nasıl katılım sağlanacağı da öğrenildi.

Ziraat Bankası’ndan Tatil Alışverişlerine Hediye

Haziran ayı için TATİLSEPETİ isimli e-Ticaret sitesi ile protokol imzalamış olan Ziraat Bankası, TATİLSEPETİ’nden tek seferde yapılacak 5.000 TL ve üzeri, peşin veya taksitli işlemlere 500 TL Bankkart Lira vereceğini duyurdu. Kampanyasını 30 Haziran 2022 tarihine kadar geçerli hale getiren Ziraat Bankası, kampanyaya katılımı da zorunlu hale getirdi. Bu kapsamda hediye Bankkart Lira’lardan yararlanmak isteyen banka müşterilerinin Bankkart Mobil, bankkart.com.tr veya SMS kanalları ile katılım sağlanabileceği öğrenildi. Ziraat Bankası’nın kampanyasına SMS ile katılmak için ise TATİLSEPETİ yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermenin yeterli olacağı yine bankanın duyurusu ile ortaya çıktı.

Bankkart POS Zorunlu

Kampanyasına dair detaylı bir bilgilendirme metni hazırlamış olan Ziraat Bankası, kampanyasından yararlanacak olan banka müşterilerinin yerine getirmesi gereken şartları da belirledi. Bu kapsamda her müşterisini sadece bir kez kampanyadan yararlandıran Ziraat Bankası, bu kampanyası kapsamında alışveriş yapacak olan banka müşterilerinin harcamalarını muhakkak Bankkart POS üzerinden yapması için uyardı. Bunun yanı sıra ek kart harcamalarını kabul edeceğini belirten Ziraat Bankası, ek kart harcamalarının asıl karta sayılacağını ve hediyenin de asıl kart sahibine yükleneceğini belirtti. Kampanyadan bireysel kredi ve banka kartı sahiplerinin yararlanabileceğinin altını çizen Ziraat Bankası, Bankkart Başak, Bankkart Business, Ücretsiz Bankkart sahipleri ile Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemlerin kampanya kapsamına alınmayacağını ifade etti. Söz konusu hediye 500 TL’yi 7 Temmuz 2022 tarihinde müşterisinin hesabına yükleyecek olan Ziraat Bankası, bu hediyenin harcanması için son gün olarak ise 31 Temmuz 2022 tarihini belirledi.

İlgili Makaleler