Gündem

TBMM’de Maskeli Ve El Dezenfektanlı Oturum: Bizler Topluma Örnek Olmalıyız

Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu'nda düzenlenen oturumuna milletvekilleri, kendilerini korumak için maske ve eldivenle katılım gerçekleştirdiler. TBMM Başkanvekili Levent Gök, insan sağlığını korumak için sosyal mesafenin zorunlu ve maske takmanın kritik bir öneme sahip olduğu bir dönemde olunduğunu belirtti. Bu yüzden de bundan sonraki oturumların gerekli önlemler alınarak yapılacağını ekledi.

TBMM Başkanvekili Levent Gök, oturuma katılacak milletvekillerinin maske takmalarının zorunlu olduğunu vurgulayarak, oturdukları yerlerde onlar için maske ve el dezenfektanı tedarik edildiğini aktardı. Milletvekilleri de sosyal mesafeyi ve gerekli önlemleri sağlamak adına maskelerini taktı.

TOPLUMA ÖRNEK OLMALIYIZ

TBMM Başkanvekili Levent Gök, oturum başlangıcında şunları dile getirdi:

“Sosyal mesafeyi koruyarak, maske takılmanın zorunlu olduğu bir sürecin içindeyiz. Bundan sonraki çalışmalarımızı maske takarak ve sosyal mesafeyi korumaya özen göstereceğiz. Milletvekillerimizin ve TBMM’nin maske takarak yapacağı çalışmalar toplumumuz için de önemli olacaktır. Bizler topluma örnek olması gereken insanlarız.”

“Çalışmalarımızı çok daha dikkatli ve tedbirlerimizi arttırarak, herkese bulaşabileceğini bilerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sayın vekillerimizin Meclis genel kurulunda istisnasız maske takmadan gelmemelerini rica ediyoruz ve sosyal mesafenin korunmasına özen gösterilmesini tekrar tekrar rica ediyorum.”

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir