Ekonomi

TEB ile Shell El Ele Verdi; Her Akaryakıt Alımına Hediye 50 TL İndirim Verilmeye Başlandı! LPG Alanlar Da Yararlanabilecek!

Bankaların her geçen gün yükselen akaryakıt alışverişlerinde kendi kartlarının kullanımını sağlanması adına gerçekleştirdiği iş birlikleri bu ay da sürüyor. Bu kapsamda oldukça avantajlı hediyeler veren bankalar verdikleri Bonus vb. TL değerinde para birimleri ile akaryakıt alımlarının bir kısmını bedavaya getirme avantajı yaratıyor. Bu kapsamda sunulan bir kampanya da Türk Ekonomi Bankası’ndan (TEB) geliyor.

Çeşitli avantajlı hizmetleri ile özel bankaların içinde kendisine önemli bir yer edinmeyi başarmış olan TEB, bu kez de müşterilerinin akaryakıt harcamalarından kazançlı çıkabilmesi için düğmeye basıyor. Akaryakıt alışverişleri kapsamında hem yakıt hem de otogaz (LPG) alımlarına indirimler veren TEB, kampanyasına ilişkin tüm detayları da kamuoyu ile paylaşmış bulunuyor.

TEB, Akaryakıt Alımlarına 50 TL İndirim Veriyor

Shell ile gerçekleştirdiği iş birliği sonucunda indirimli bir akaryakıt kampanyası oluşturmuş olan TEB, konuyla ilgili bir kampanya duyurusu yayınlamış bulunuyor. TEB’in yayınladığı kampanya duyurusunda; “TEB Bonus Kredi Kartları’nızla 16 Mayıs – 30 Haziran 2022 tarihleri arasında Bonus üyesi Shell İstasyonlarında ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 200 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; SMS ile kampanyaya katılarak 40 TL indirim, CEPTETEB uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 50 TL indirim kazanın” ifadeleri yer alıyor. Bu duyuru metnini ardından detaylı bir de kampanya kapsamı yayınlamış olan TEB, kampanyadan yararlanabilecek olan banka müşterilerini de belirlemiş bulunuyor.

TEB ve Shell İş Birliği Müşteri Bazlı Kazandırıyor

Ayrı günlerde ve tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz alımlarına 50 TL indirim dağıtmaya başlamış olan TEB, aynı gün içerisinde aynı iş yerinden yapılan birden fazla 200 TL ve üzeri harcamayı kabul etmiyor. Sadece müşteri bazlı bir kampanya hazırlamış olan TEB, müşterisinin birden fazla kartı olsa da aynı müşterisini bu kampanyadan sadece bir kez yararlandırıyor. Harcamaların Bonus üyesi Shell istasyonlarından yapılmasını şart koşan TEB, ödemelerin ise Bonus POS’undan gerçekleştirilmesini istiyor. Bunun yanı sıra söz konusu indirimi kazanan TEB’lilerin bu indirimi kullanılabilmesi için 7 Temmuz ile 7 Ağustos 2022 tarihleri arasında 5. Harcamayı da yaparak indirimlerini geçerli kılması gerekiyor. Öte yandan kampanyaya CEPTETEB Mobil Uygulaması ya da SHELL yazıp 4616’ya SMS göndererek katılım sağlanabiliyor.

İlgili Makaleler