Ekonomi

TEB Kartı Olanlara Duyuruldu! Temassız Ödemede Yarısı Ücretsiz!

TEB, temassız ödeme seçeneğini kullanan vatandaşlar için önemli bir açıklamada bulundu. TEB resmi internet sitesi üzerinden “TEB visa kartıyla 11 Ekim’e kadar Starbucks’ta venti boy içeceğinizi temassız ödeyen müşterilerine temassız ödeme yaptıklarında yanına alacağınız yiyeceğin yarısının bedava” ifadesinde bulundu.

Kampanya Detayları:

Kampanya yalnızca TEB Visa kartlar ile yapılacak temassız ödemelerde geçerlidir.
TEB Visa kartlar ile temassız olarak alınan Venti boy içeceğin yanında seçilecek bir adet yiyecek ürününe %50 indirim uygulanacaktır.
Şişelenmiş ve kasa önü ürün (grab&go) alımlarında kampanya geçerli değildir.
Kampanya, İstanbul Sabiha Gökçen İç Hatlar&Dış Hatlar, Antalya Havalanı İç Hatlar & Dış Hatlar, İncirlik mağazalarında geçerli değildir.
Koşullara uygun olarak alınan her içecek ürün adedi başına, 1 adet yiyecek ürününe indirim uygulanır.
Visa temassız işlem ile aynı fiş içerisinde bir adet içecek alındığı durumda, fişte birden fazla yiyecek ürünü bulunuyorsa, sadece 1 adet (yüksek fiyatlı olan yiyecek ürününe) %50 indirim uygulanır.
Kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilir, başka hiçbir kampanya veya indirim ile birleştirilemez. Kampanya stoklarla sınırlıdır.
Kampanyamız, 20 Eylül Pazartesi günü başlayacak olup, 11 Ekim Pazartesi gün sonunda bitecektir. (20 Eylül Pazartesi saat 00:01’den, 11 Ekim Pazartesi saat 23:59’a kadar.)
Starbucks Türkiye, kampanya tarihlerinde ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.
Visa ve iştiraklerinin, katılımcılara karşı kampanyaya dair herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

İlgili Makaleler