Gündem

Tedbirler Hakkında Bakan Koca’dan Kritik Uyarı: Kelebek Etkisi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden corona virüsü tedbirlerine ilişkin bir açıklama yaptı. Bakan Koca açıklamasında tedbirlere ilişkin vatandaşlara uyarı yaptı.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca sosyal medya hesabı üzerinden corona virüsü tedbirlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Koca tedbirler hakkında vatandaşlara önemli bir uyarı yaptı.

Sağlık Bakanı Koca açıklamalarında küçük bir etkenin kestirilemez büyüklükte sonuçlar doğurmasına Kelebek Etkisi denildiğini ifade ederek tedbirlere uyulmasına ilişkin uyarı yaptı.

BAKAN KOCA’NIN PAYLAŞIMI

Konu ile ilgili olarak Sağlık Bakanı Fahrettin Koca açıklamalarında şu ifadelere yer verdi:

“Küçük bir etkenin, kestirilemez büyüklükte sonuçlar doğurmasına Kelebek Etkisi denir. Vuhan’da ortaya çıkan Koronavirüs’ün tüm dünyada hayatı alt üst etmesi gibi. Şimdi de küçük bir ihmal, bir uçtan bir uca tüm Türkiye’yi etkileyebilir. Risk devam ediyor. Tedbirlere uyalım.”

İşte Bakan Koca’nın paylaşımı:

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler