Personel Alımı

TEİAŞ eski hükümlü büro işçisi alımı yapacağını duyurdu!

TEİAŞ işyerlerinin eski hükümlü kontenjan açıklarının kapatılması amacıyla personel alım ilanı yayınladı. Kurum tarafından verilen ilanda 2 kişinin büro işçisi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuruda bulunmak isteyen adaylar haberimizden başvuru detaylarına ulaşabilirler.

TEİAŞ taşra teşkilatlarında görevlendirmek üzere eski hükümlü büro işçisi alımı yapacak. Türkiye İş Kurumu aracılığı ile alım yapacağını açıklayan kurum, kadroya seçilenleri İstanbul ilinde görevlendirecek. Adayların en az lise mezunu olması gerektiğini belirten kurum, başvurmak isteyenlerin, Türkiye İş Kurumu’nun web sayfasında 15.06.2020 tarihinde yayımlanacak ilanları takip etmesi gerekmektedir.

BAŞVURUDA ARANILAN ŞARTLAR:

BÜRO İŞÇİSİ

1. Lise ve dengi okul mezunu olmak

2. Eski hükümlü veya terörle mücadelede malul sayılmayacak şekilde yaralanan olduğunu belgelendirmek.

3.İlgili Yönetmeliğin 5.maddesinde belirtilen şartları taşımak

4.Öncelik Hakkına Sahip Olarak Başvuran Adaylar için Öncelik Durumunu Gösterir Belge Sözlü Sınava Katılacak Adayların Belirlenmesi: İŞKUR tarafından Şirketimize bildirilen; – Talep şartlarına uyan başvuru sahiplerinin tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı ile – Öncelik hakkına sahip olarak başvuranların tamamının yer aldığı listeler esas alınmak suretiyle, açık iş sayısının dört (4) katı aday noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecektir. Kura çekimi, iş ilanında belirtilen gün, saat ve adreste noter huzurunda yapılacaktır.

İLAN METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

İlgili Makaleler