Genel

Teknosa geçici süre mağazalarını kapatma kararı aldığını duyurdu!

Corona virüsü tedbirleri kapsamında öncü şirketlerde geçici süreliğine mağazalarını kapatma kararı alıyor. Vatan Bilgisayar’ın kapatılacağını bildirmesinin ardından bir başka teknoloji mağazasından da haber geldi. Teknosa geçici olarak şubelerini kapatma kararı aldığını duyurdu.

Türkiye’de corona virüsü vakalarının tespit sayısında her gün yükseliş meydana geliyor. Çin’de ortaya çıkarak neredeyse dünyanın tüm ülkelerine yayılan virüs için Türkiye’deki öncü firmalar mağazaları kapatma kararı alıyor. Salgını önlemek amacıyla alınan bu kararı alan firmalar arasına Teknosa da katıldı. Elektronik ve teknolojik ürünler satan firma şubelerini kapatacağını ancak online hizmetin devam edeceğini bildirdi.

Mücadeleye tam destek 

Teknosa duyurusunda

“Bizim için önemlisiniz.
Sizlerin ve çalışanlarımızın sağlığı için Pazar gecesi itibarıyla mağazalarımızın faaliyetine geçici süre ara veriyoruz.7/24 sağlıklı,güvenli,hızlı alışveriş için teknosa.com ve mobil uygulamamızla hizmetinizdeyiz.” ifadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir