Gündem

Testleri Pozitif Çıktı ! Ünlü Oyuncu Corona Virüsüne Yakalandı

Amerikalı oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson tarafından bir açıklama yapıldı ve corona virüsüne yakalandıkları belirtildi. Çiftin Avustralya'da yaptırdıkları testlerin sonuçlarının pozitif çıktığı duyuruldu.

Herkesin Yeşil Yol filminden tanıdığı oyuncu Tom Hanks ve eşi Rita Wilson’a corona virüsü bulaştı.

Çift Avustralya’da test yaptırdı ve sonuçlar pozitif çıktı.

SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Amerikalı oyuncu Tom Hanks, kendisinin ve eşi Rita Wilson’ın Avustralya’da yaptırdıkları koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaları ile duyurdu.

Hanks, koronavirüsün neden olduğu Covid-19 hastalığının belirtileriyle ilgili şüpheleri üzerine doktorların tavsiyesi üzerine test yaptırdıklarını ifade etti.

Koronavirüse yakalandıklarını sosyal medya hesabından duyuran oyuncu, vücut ağrıları, yorgunluk ve titreme şikayetiyle hastaneye gittiklerini ve testin sonucunun pozitif çıktığını belirtti.

KAMUOYUNU BİLGİLENDİRECEKLER

Hanks yaptığı açıklamalarında test sonuçlarının pozitif çıkması üzerine bir süre kendisinin ve eşinin karantinada olacaklarını belirterek kamuoyunu gelişmeler hakkında bilgilendireceklerini vurguladı.

İşte o paylaşım:

Ünlü Oyuncu Corona Virüsüne Yakalandı
Ünlü Oyuncu Corona Virüsüne Yakalandı

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir