Gündem

TFF Başkanı lig maçları için tarih verdi!

Dünyayı saran corona virüsü (Covid-19) nedeniyle maçların ertelenmesi kararı alınmıştı. Tam tarihin verilmediği maçlar için “ileri bir tarihe ertelendi.” açıklaması yapılmıştı. TFF Başkanı Nihat Özdemir, süper lig için tarih verdi.

Türkiye’de corona virüsü tespitinin ardından lig maçlarının ileri bir tarihe ertelenmesi kararı alınmıştı. Ancak Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, süper lig maçları için tarih verdi.

Niyetimiz 27 Haziran’a kadar ligleri tamamlamak

TFF Başkanı Nihat Özdemir açıklamasında, “Türk futboluna, Türk sporuna yön çizecek önemli kararlar almış durumdayız. Liglerimizi erteliyoruz. Tarih, yapacağımız çalışmalar sonucunda belli olacak. Hedefimiz, en kısa sürede tekrar liglerimizin başlaması, hem de seyircili maçlarla dönmek istiyoruz. Takvimi, Türkiye’nin olumlu gidişini de gözleyerek belirleyip, paylaşacağız. Niyetimiz 27 Haziran’a kadar seyircili bir şekilde liglerimizi tamamlamak.”dedi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir