İşkur İş İlanları

THY açıkladı: Bugünden itibaren yüzde 40 indirim uygulanacak!

Corona virüsü salgını nedeniyle uçuşlarını durduran Türk Hava Yolları normalleşme döneminde faaliyetlerine tekrar başladı. Kurum tarafından yapılan son açıklamada Covid-19 mücadelesinde en önemli rolü oynayan sağlık çalışanlarına bugünden itibaren yüzde 40 indirim uygulanacağı bildirildi.

Türkiye’de normalleşme dönemine geçilmesi ile birlikte kurumlar faaliyetlerine tekrar başladı. Uçuşlarına tekrar başlayan THY’den önemli bir açıklama geldi. Kurum corona virüsü sürecinde en önemli rolü oynayan sağlık çalışanlarına yüzde 40 indirim uygulanacağını bildirdi.

Özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik

THY Basın Müşaviri Yahya Üstün tarafından twitter üzerinden yapılan açıklamada, “Kovid-19 salgınıyla kahramanca mücadele eden sağlık çalışanları sayesinde yeniden gökyüzünde, sizinleyiz. Türk Hava Yolları olarak bu fedakarlığa, onlara özel bir kampanya ile teşekkür etmek istedik. Bugün itibarıyla tüm sağlık çalışanları için % 40 indirim kampanyası başlattık” ifadelerini kullanıldı.

İndirimden sağlık çalışanlarının beraberindeki 3 kişi de faydalanabilir

Economy ya da Business sınıflarında geçerli olacak indirimden sadece sağlık çalışanları değil, sağlık çalışanlarının beraberlerinde seyahat edecek üç kişi için de faydalanabilecek. THY indiriminden faydalanmak isteyenlerin 18 Temmuz’a kadar THY internet sitesi üzerindeki kampanya sayfasından kayıt olmaları gerekiyor.
Yüzde 40 indirimden sağlık çalışanları 8 Haziran-1 Ağustos’ta satın alacakları biletler ile 8 Haziran 2020-31 Mayıs 2021’de uygun fiyatlı seyahat imkanı sağlayabilecekler.

THY’den yapılan açıklamadan kampanyadan yararlanmak şu işlemlerin gerçekleştirilmesi gerektiği belirtildi:

1. Miles&Smiles üyesi olun. Miles&Smiles üyeliğiniz varsa doğrudan ikinci adıma geçin.

2. Kampanyaya Kayıt ol butonu üzerinden ulaşacağınız sayfanın altında “Yeni geri bildirim” kutucuğunu işaretleyin.

3. Açılacak alanın en altında bulunan “Sağlık Çalışanlarına Özel” kısmından Kayıt formuna ulaşabilirsiniz.

4. Kayıt formunda bilgilerinizi girin ve sağlık çalışanı kimlik kartınızı sisteme yükleyin.

5. Promosyon kodunuz, bilgileriniz onaylandıktan sonraki 3 gün içerisinde Miles&Smiles üyelik hesabınıza kayıtlı e-posta adresinize iletilecektir.

6. Biletinizi online kanallarımızdan alırken, promosyon kodunuzu ödeme adımında karşınıza çıkacak olan alana girdiğinizde indirimi görebilirsiniz.

İlgili Makaleler