Gündem

THY Genel Müdürü Açıkladı: Tahliye Seferleri Yapılmaya Başlanıyor

Corona virüs sebebiyle bütün seferlerine bir ara veren Türk Hava Yolları, yurt dışında bulunan ve artık ülkelerine geri dönmek için gün sayan Türkiye vatandaşlarının getirilmesine yönelik tahliye seferlerine devam edeceğini bildirdi. 

Corona virüs (Covid-19) nedeniyle bütün dünyada alınan sıkı önlemlerden bir tanesi de hava yolları seferlerinin iptal edilmesiydi. Ancak Türk Hava Yolları, bu konuda yaptıkları bir düzenlemeyi kamuoyu ile Twitter üzerinden paylaştı.

TAHLİYE SEFERLERİ BAŞLATILACAKTIR

Tahliye seferlerine ilişkin sosyal medya hesabı Twitter’dan bir paylaşım gerçekleştiren Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, “Bugünlerde ülkemize yaptığımız tüm seferler ilgili otoritelerimizin talepleri ve organizasyonu doğrultusunda tahliye seferi olarak icra edilmektedir. Seferlerde Türk vatandaşlarımız ülkemize getirilmekte ve 14 gün devlet yurtlarında karantinaya alınmaktadırlar” diye konuştu.

 

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir