Gündem

TRT’de corona virüsü paniği! Yayın şefinde tespit edildi

TRT’de corona virüs paniği yaşandı. TRT Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eren tarafından TRT yayın şefinde Koronavirüs tespit edildiği açıklandı.

Türkiye’de corona virüsü vaka sayısında artış yaşanırken, önemli kurumlardan da vaka haber gelmeye devam ediyor. İstanbul Anadolu Adliyesi’nde bir katipte virüs tespit edildiğinin açıklanmasının ardından TRT’den de bir haber geldi. 10 bine yakın çalışanı bulunan kurumda TRT Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Eren, TRT yayın şefinde corona virüsü tespit edildiği açıklandı. Daha önce bir beyin ameliyatı geçirdiği öğrenilen 56 yaşındaki yayın şefinin tedavisi başladı.

Çalışanlar panik yaşadı

Öte yandan TRT’de, spikerler ve stüdyo kameramanları ile Bilim Kurulu üyelerinin “riskli ortam” dediği Sevgi Stüdyosu rejisinde çalışanların ise büyük bir panik yaşandığı öğrenildi.
TRT’de birçok çalışan görevlerini evden sürdürürken, içeriden çalışması gereken personeller dönüşümlü olarak görev başında olmaya devam ediyordu.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir