Gündem

Trump’ın corona virüsü test sonucu belli oldu!

Daha önce yaptığı konuşmalarda kendini İyi hissettiğini ve test yaptırmadığını söyleyen, ABD Başkanı Donald Trump’ın corona virüsü test sonuçları belli oldu. Beyaz Saray’dan yapılan açıklamada Trump’ın testinin negatif çıktığı öğrenildi.

Tüm ülkelere yayılan ve ABD Başkanı Trump’ın katıldığı etkinliklerde corona virüs vakalarına rastlanmasından sonra Trump’a corona virüs bulaşıp bulaşmadığı merak konusuydu. Daha önce yaptığı açıklamalarda corona virüsünün abartıldığını dile getiren ve kendini sağlıklı hissettiği için test yaptırmayacağını söyleyen Trump fikrini değiştirdi.

Testin negatif çıktığı doğrulandı

Beyaz Saray Başhekimi Sean P. Conley’in, yaptığı yazılı açıklamada, Trump’la yaptığı görüşme sonrasında başkanın koronavirüs testi almaya karar verdiği öğrenildi. Corona virüsü testi yaptıran Trump’ın sonuçları merak edilirken Conley’den bir açıklama daha geldi. Conley açıklamasında, “Bu akşam, testin negatif çıktığına dair teyit aldım.” ifadesini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir