Personel Alımı

TÜBİTAK MAM Bünyesinde Personel Alımı Yapılacak!

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) bünyesinde Bütçe ve Raporlama Müdürlüğü görevleri kapsamında; kurum bütçesinin raporlanması, yürütülmesi, proje harcamalarının bütçesine uygunluğunu inceleme ve görev alanı dahilindeki raporların hazırlanması için iki personel alımı yapılacaktır.

TÜBİTAK bünyesinde açılan kadroya başvurmak için “www.mam.tubitak.gov.tr” adresine girerek “İş Başvuru Sistemine” bir kayıt açmak gerekmektedir. (Elektronik ortamda, öz geçmişe dair istenilen bütün evrakların yüklenmesi zorunlu tutulmuştur.) İş Başvuru Sistemi dışında yapılan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

SON BAŞVURU TARİHİ 24 NİSAN

En son başvuru, 24 Nisan 2020 tarihinde saat 17:00’da yapılabilecektir. Yapılan başvurular, İş Başvuru Sistemine kayıt yaptıktan sonra verilen ilan referans kodu ile başvuruda bulunabilecekler ve o şekilde değerlendirebileceklerdir. Referans kodu olmayan başvurular, değerlendirmeye sokulmayacaklardır.

İlana ilişkin genel ve özel şartları öğrenmek istiyorsanız, BURAYA tıklayarak ilan metnine ulaşabilirsiniz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir