Personel Alımı

Türk Akreditasyon Kurumu Personel Alıyor ! İlan Yeniden Düzenlendi

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından bir ilan yayımlanarak personel alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu alım ilanı yeniden düzenlendi ve Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından bir ilan yayımlanmış ve belirli pozisyonda kamu personeli alımı yapılacağı ifade edilmişti. Söz konusu ilan yeniden düzenlendi ve Resmi Gazete’de yayımlandı.  Yayımlanan ilana ilişkin detayları ve aranan şartlar okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İLAN YENİDEN DÜZENLENDİ

Türk Akreditasyon Kurumu tarafından yayımlanan ilanda “4 Şubat 2020 tarih ve 31029 sayılı Resmi Gazete’de aslına uygun olarak yayımlanan ilanımız aşağıdaki gibi düzeltilmiştir” ifadelerine yer verildi.

Kurum tarafından yayımlanan ilanda Akreditasyon Uzman Yardımcısı alımı yapılacağı ve Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği lisans programından mezun olunması gerektiği belirtilmişti. Ancak Öğrenim şartı yeni düzenlemede değişti.

Türk Akreditasyon Kurumu
Türk Akreditasyon Kurumu

Yeni düzenleme kapsamında Kurum tarafından düzenlenen ilanda öğrenim şartı şu şekilde belirtildi:

“Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği lisans programlarının birinden mezun olmak.”

Ayrıca daha önceden yayımlanan ilanda “Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak (1 Ocak 1982 ve daha sonra doğmuş olanlar).” şartı bulunurken bu şart şu şekilde düzenlendi:

“Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak.”

SEHVEN YAYIMLANAN:

ç) Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak (1 Ocak 1982 ve daha sonra doğmuş olanlar).

OLMASI GEREKEN:

ç) Giriş sınavının yapıldığı yılın ocak ayının birinci günü itibarıyla otuz beş yaşını doldurmamış olmak. İlan olunur.

İlanın detayları için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir