Gündem

Türk Hava Yolları’ndan öğretmenlere, Öğretmenler Günü hediyesi! Aile boyu yüzde 20 indirimli uçacaksınız! Şimdi alın, 2023’te seyahat edin!

Yükselen ekonomik göstergeler, gündelik hayat şartlarının da aynı oranda ağırlaşmasına sebep oldu. Bu ağırlaşmış şartların içerisinde gıda, otomotiv, emlak ve diğer sektörlerden gelen zam haberleri yer alırken son dönemlerde yüksek oranlı artışları ile göze batan bir diğer hizmet kalemi de uçak biletleri oldu.

Artan akaryakıt fiyatları şehirlerarası araç yolculuklarını en düşük seviyeye geriletirken mecburen yolculuk planlamak zorunda olan tüketiciler sıklık ile uçak biletlerini araştırmaya başladı. Hava yolculukları için de bilet fiyatlarının rekor seviyelere ulaştığını fark eden birçok tüketici, seyahat planını iptal etmek durumunda kaldı. Bu esnada çeşitli sebeplerden ötürü seyahatini iptal edemeyen vatandaşlar, hali hazırda sarsılmış olan bütçelerine yeni bir yükün daha eklenmesine sebep oldu.

Artan uçak bileti fiyatları birçok vatandaşın birincil gündeminde yer alırken beklenen indirim kampanyası Türk Hava Yolları’ndan geldi. Çok farklı kategoriler altında avantajlı kampanyalar geliştirerek müşteri potansiyelini kaybetmek istemeyen Türk Hava Yolları, yeni kampanyası kapsamında öğretmenlere ve öğretim görevlilerine seslendi. Bir nevi 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olarak değerlendirilen bu indirim kampanyası, tüketicilerin dikkatlerini çekmeyi başardı.

TÜRK HAVA YOLLARI ÖĞRETMEN İNDİRİMİ KAMPANYASI KASIM 2022

Sene başından bu yana birçok farklı kategori altında avantajlı kampanyalarını duyuran Türk Hava Yolları, 24 Kasım Öğretmenler Günü için yeni bir indirim kampanyası düzenlediğini duyurdu. İndirim kampanyası kapsamında MEB’e bağlı öğretmenlerin ve YÖK’e bağlı öğretim görevlilerinin aileleri ile birlikte yüzde 20 indirim avantajı ile seyahat edebileceklerini belirten Türk Hava Yolları, kampanyanın 2023 yılının nisan ayına kadar geçerliliğini koruyacağına dikkat çekti.

TÜRK HAVA YOLLARI ÖĞRETMEN İNDİRİMİ KAMPANYASININ AYRINTILARI

Türk Hava Yolları tarafından düzenlenmiş olan yüzde 20 indirimli öğretmen kampanyasından yararlanabilmek için Miles& Smiles üyesi olunması gerektiği bilgisi kaydedildi. Uçak biletlerinin 20 Nisan 2023 tarihine kadar indirim avantajı ile satın alınabileceğini ifade eden Türk Hava Yolları, Business Kabin ve Ekonomi Kabini uçuşlarda bu haktan yararlanılabileceğini bildirdi. Ayrıca firma, indirimli bilet avantajından yararlanabilmek için seyahatin yurtiçi için planlanması gerektiğini de vurguladı.

İlgili Makaleler