Genel

Türk Telekom’dan Müjdeli Kampanya ! Kullanıcıların Telefonları Yenilenecek

Türk Telekom kullanıcılarına ucuz tarife sunması ile çok fazla ön plana çıkıyor. Türk Telekom tarafından yeni bir kampanya devreye alındı ve abonelerin telefonlarının yenileneceği belirtildi.

Bilindiği üzere ülkemizde 3 büyük operatör bulunuyor ve bunlardan bir tanesi de Türk Telekomdur. Genel olarak bakıldığında en ucuz tarifeler Türk Telekom operatöründe bulunuyor.

Türk Telekom tarafından çok önemli bir açıklama yapıldı. Söz konusu açıklamada abonelerin telefonlarının yenileneceği belirtildi.

İNDİRİMLE TELEFON SAHİBİ OLABİLİRSİNİZ

Müşteri odaklı yaklaşımıyla Türk Telekom, cep telefonunu değiştirmek isteyenler için yeni bir kampanya başlattı. Bu durumda çalışır durumdaki eski telefonunu getiren aboneler yepyeni bir Oppo A5s akıllı telefonu 564 TL indirimle alıyor.

Hızla değişen iletişim ve teknoloji ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle çalışan Türk Telekom, yeni bir kampanyaya imza atıyor. Çalışır durumdaki cep telefonlarını Türk Telekom mağazalarına getiren Türk Telekom müşterileri, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızaya sahip Oppo A5s cep telefonuna 564 TL indirimle sahip oluyor.

AVANTAJLI KAMPANYA

Kampanya cep telefonunu değiştirmek isteyenler için avantajlar sunuyor. Kampanya kapsamında daha geniş ekran alanı ve uzun pil ömrü sunan Oppo A5s, faturaya ek olarak taksitlendirilebiliyor. Türk Telekom aboneleri 12 ay boyunca ayda 229 TL ödeyerek Oppo A5s akıllı telefon sahibi olabiliyor.

İlgili Makaleler