Ekonomi

Turkcell Hattı Olan Herkese Duyuruldu! Müşterilerine Para Verecek!

Turkcell resmi internet sitesinden yapılan açıklama, milyonlarca Turkcell’liyi yakından ilgilendiriyor. Yapılan duyuruya göre Turkcell, internet sitesinden yapılan 2000 TL ve üzeri alışverişlerde müşterilerine 150 TL worldpuan vereceğini açıkladı. 15 Ocak tarihine kadar geçerli olacağını ifade eden Turkcell internet sitesi alışverişinde 150 TL hediye kampanyasının detayları nelerdir? Kimler nasıl faydalanabilir?

Turkcell Açıklamasının Detayları

Turkcell resmi internet sitesinden yaptığı duyuruya göre peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan vereceğini açıkladı.

Bu bağlamda alışveriş yaoarken Kampanyaya Albaraka, Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar, Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 150 TL Worldpuan kazanabilir.

Puan yükleme ve geri alım tarihleri Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 1 Şubat 2022 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 1 Mart 2022`dir.
Kullanılmayan Worldpuan’lar 2 Mart 2022 tarihi itibariyle geri alınacaktır.

Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir.

World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılma detayları Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler