Alexa

Türkiye Emlak Bankası'ndan Personel Alım Duyurusu

Türkiye Emlak Bankası bünyesinde ilgili pozisyonlarda görevlendirmek üzere yeni mezun ve tecrübesiz adaylara yönelik bir duyuru yayımladı.

Türkiye Emlak Bankası'ndan Personel Alım Duyurusu

Türkiye Emlak Bankası bünyesinde ilgili pozisyonlarda görevlendirmek üzere yeni mezun ve tecrübesiz adaylara yönelik bir duyuru yayımladı.

Türkiye Emlak Bankası'ndan Personel Alım Duyurusu
Editor: Mustafa Karagöz
11 Şubat 2019 - 15:55

Yeniden açılacak olan Türkiye Emlak Bankası'nın resmi internet sitesi üzeridnen personel alımlarına ilişkin bir ilan yayımlandı. Yayımlanan ilan duyurusunda yeni mezun ve tecrübesiz adaylar için ilan başvuru formu sunuldu. 

Banka bünyesinde görev almak isteyen adayların bu formu doldurarak Türkiye Emlak Bankası personeli olmak için başvuru yapabilecekleri açıklandı. 

EMLAK BANKASI PERSONEL ALIM DUYURUSU

Türkiye Emlak Bankası tarafından yayımlanan personel alım duyurusunda adaylara yönelik, ''Yeni mezun genç yetenekler, Bankamızda ilerleyen dönemlerde oluşabilecek başlangıç düzeyindeki pozisyonlar için değerlendirilebilecek ve niteliklerine uygun pozisyonlar oluşması durumunda değerlendirme süreci için davet edileceklerdir.''

Başvuru Koşulları



Başvuru formunu dolduracak olan adayların hangi şartlara dikkat etmelerine ilişkin yayımlanan koşullar ise şöyle;

''Üniversitelerin iktisadi, idari bilimler ve mühendislik lisans programlarından mezun, İletişim kabiliyeti gelişmiş, Analitik düşünebilen, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, muaf veya en az 2 yıl tecilli, 28 yaşını aşmamış olmak.''

BAŞVURULARIN DEĞERLENDİRİLMESİ

İlan edilen koşulları sağlayan adaylar Türkiye Emlak Bankası'nın web sayfası üzerinden ilanlara başvuruda bulunabilecekler. Banka konuya ilişkin açıklamalarında bu başvuruların hangi kriterlere göre değerlendirileceğine dair de bilgi verdi. 

Bu kapsamda Türkiye Emlak Bankası ilana başvuru yapacak adayların değerlendirme boyutlarını Genel Yetenek Sınavı, Yabancı dil gerektiren pozisyonlar için "Yabancı Dil Sınavı" Değerlendirme Merkezi Uygulamaları, Mülakat, Kişilik & Yetkinlik Envanteri'' olarak açıkladı. 

İlana başvuruda bulunmak için kullanabileceğiniz bağlantı adresi; https://goo.gl/71Lwcc (Bağlantıyı kopyalayın, tarayıcınıza yapıştırın ve enter tuşuna basın)

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Kamil bulunç
  1 ay önce
  Ya bu yaş 28 nedir ben anlamadım tutturmuşlar yaş kriteri bırakın kardeşim artık yaş falan iş yapan adamı bulmak mesele gençler çalısmıyo hep hazırcı az calışmak cok fazla maas istiyorlar 35 yaş yüksek lisans mezunuyum özel güvenlikte çalışıyom ama iş yok diye hayata küsmüyom yanı yaş kriterini kaldırın artık zihniyet değişmeli
 • Şerafettin
  2 ay önce
  Yeni mezun kişi okulda iki yıl kaldığı zaman, üniversiteyi 2,3, yıl sonra kazandığını da yaş 28olur bankaya işe yaramaz , yaş 35olsun hakkı olsun