Gündem

Türkiye İş Bankalı Olan Yaşadı; Tek Bir Mesaja 500 TL Kazanacak! Sadece Bankadan Maaş Alan Emekliler İçin Geçerli Olacak! Üstelik…

Her geçen gün bir yeni kampanya ile daha müşterilerini buluşturmayı sürdüren Türkiye İş Bankası, avantajlı bankacılık hizmetlerine bir yenisini daha eklemeye hazırlanıyor. Yeni kampanyası ile emekli olan müşterilerine hitap etmeyi amaçlayan Türkiye İş Bankası, yeni kampanyası kapsamında hediye olarak vereceği 500 TL’yi sadece emekli müşterilerine sunmayı planlamış bulunuyor.

Avantajlı kredi kartları ve düşük faizli kredilerinin yanı sıra dönem dönem düzenlediği nakit promosyon kampanyalarıyla da öne çıkan Türkiye İş Bankası, bu kez emekli banka müşterilerine yönelik bir promosyon kampanyası düzenliyor. Bu kapsamda banka müşterilerine yeni bir kampanya ile çağrıda bulunan Türkiye İş Bankası, kendi bünyesinden emekli maaşı alırken, yeni bir emekli yakınını bankaya referans olarak getiren banka müşterilerine 500 TL değerinde Pazarama MaxiPuan hediye ediyor.

Maksimum 500 TL Pazarama MaxiPuan Kazanılabiliyor

Son dönemlerin popüler kampanyalarından biri olan referans kampanyalarına bir yenisini daha ekleyen Türkiye İş Bankası, bankasından halihazırda emekli maaşı alan vatandaşlara bu kampanya kapsamında 500 TL değerinde Pazarama MaxiPuan’lar hediye etmeye hazırlanıyor. Kampanya başlangıç tarihi itibariyle halihazırda Türkiye İş Bankası’ndan emekli maaşı alan banka müşterilerinin yararlanabileceği bu kampanya kapsamı doğrultusunda Maksimum Mobil içerisinden edinilebilecek olan referans kodu ile bir emekli yakını davet eden herkese kişi başı 250 TL olmak üzere toplamda 500 TL Pazarama MaxiPuan veriliyor. Söz konusu emekli yakınının banka ile taahhüt yapmasının ardından Türkiye İş Bankası müşterilerini yapması gereken tek şey ise kendisine ait olan referans kodunu; REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu referans kodunu da ekleyip 4402’ye SMS atması oluyor.

Pazarama MaxiPuanlar Buralarda Harcanabiliyor

Hediye verdiği 500 TL Pazarama MaxiPuan’larının son kullanma tarihini de belirlemiş olan Türkiye İş Bankası, her müşterisinin sadece 2 kez yararlanabileceği bu kampanya kapsamında verdiği hediye Pazarama MaxiPuan’ları, puan yükleme tarihini takip eden 3. ayın sonunda harcanmaması halinde geri alıyor. Oldukça geniş bir harcama alanına sahip olan Pazarama MaxiPuan’lar, Maksimum Mobil içerisinde yer alan Pazarama dijital platformunda satılan her şeyin alışı için kullanılabiliyor. Bunun yanı sıra yine Pazarama içerisinde yer alan online alışveriş, market siparişi, yemek sepeti, dijital kod market, araçta öde gibi seçenekler ile de harcanabilen bu Pazarama MaxiPuan’lar pek çok sektörde alışverişi bedavaya getirmeyi sağlıyor.

İlgili Makaleler