Ekonomi

Türkiye İş Bankası Kesenin Ağzını Açtı; Bu Şartı Yerine Getirene Anında 500 TL Hediye! Sadece 30 Haziran’a Kadar Devam Edecek…

Bankaların her geçen gün bir yenisini eklediği kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Yeni dönemde de bu kampanyaların sayılarını artıran bankalar hem birbiri ile olan rekabette öne çıkmak hem de müşteri sayısını artırmak için artan enflasyona karşı kampanyalarını daha çok kazandıran bir formata dönüştürmüş bulunuyor. Bunun yanı sıra sadece alışverişlerde indirim gibi kampanyalar sunmayan bankalar, promosyon ödemelerini de başlatıyor.

Promosyon ödemelerini diğer kampanyalardan ayıran en önemli özellik, nakit bir şekilde banka müşterilerine ödenmesi oluyor. Bu kampanyalardan daha avantajlı bir şekilde yararlanan vatandaşlar, özellikle bu promosyonlara ilgi duyarken, Türkiye İş Bankası’ndan sadece emeklilere özel sunulan bir promosyon kampanyası gelmiş bulunuyor. Üstelik bu promosyon emeklilere 500 TL değerinde Pazarama MaxiPuan kazandırıyor.

Türkiye İş Bankası, Referans Dönemini Başlatıyor

Türkiye’nin en köklü özel bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası, avantajlı hizmetlerini sunmaya devam ediyor. Bir referans kampanyası ile müşterilerinin karşısına çıkan Türkiye İş Bankası, 1 Nisan 2022 tarihi ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında emekli yakınlarına referans olan, yani bankaya yeni emeklileri kendi kodu üzerinden kazandıran tüm emekli müşterilerine 500 TL’ye varan Pazarama MaxiPuan hediye ediyor. Kişi başı 250 TL Pazarama MaxiPuan veren Türkiye İş Bankası, her emekli müşterisini bu kampanya kapsamında iki kere yararlandırıyor. Bankaya emekli yakınını taşıyacak kişilerin kampanya başlangıç tarihi itibariyle emekli maaşını Türkiye İş Bankası’ndan alması zorunlu tutulurken; gelecek olan yeni emeklilerin de üç yıl boyunca Türkiye İş Bankası’ndan maaş almayı taahhüt etmesi gerekiyor.

Türkiye İş Bankası Referans Kodu Maximum Mobil’de Yer Alıyor

Türkiye İş Bankası’nın hediye Pazarama MaxiPuan’larından yararlanmak isteyen banka müşterilerinin Maximum Mobil’den kampanyaya katılıp, kendisine özel oalrak üretilen “Referans Kodu”nu alması gerekiyor. Emekli yakının Türkiye İş Bankası’na taşımasının ardından REFERANS yazıp bir boşluk bırakarak bu Referans Kodunu ekleyerek 4402’ye SMS atan banka müşterilerinin yararlanabileceği hediye Pazarama MaxiPuan kampanyasından yararlanabilmek için SMS’lerin bankada kayıtlı olan numara ile atılması şartı aranıyor. Öte yandan Türkiye İş Bankası’ndan kazanılan Pazarama MaxiPuan’lar Maximum Mobil’de yer alan Pazarama dijital platformundan yapılan satın alma işlemlerinin yanı sıra yine Pazarama içerisinde yer alan online alışveriş, market siparişi, Yemek Sepeti, dijital kod market, araçta öde gibi işlemler için de kullanılabiliyor.

İlgili Makaleler