Ekonomi

Türkiye İş Bankası’ndan Evleneceklere Ve Evini Yenileyeceklere Büyük Fırsat: Beyaz Eşya Ve Mobilya Alışverişlerine Faizsiz Taksitlendirme Yapılacak!

Özel bankaların öncülerinden olan Türkiye İş Bankası, bu sene de müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. Kredi ve banka kartlarından gerçekleştirilen alışverişlere karşılık avantajlar sunmayı sürdüren Türkiye İş Bankası, alışverişlere ya TL değerinde Maximum Puan ya da ek taksit seçeneği sunuyor.

Ek taksit seçeneği sağladığı kampanyalarına geçtiğimiz gün itibariyle bir yenisini daha eklemiş olan Türkiye İş Bankası, belirli kartların kullanımı ile yapılacak olan beyaz eşya ve mobilya alışverişlerine faizsiz bir şekilde taksitlendirme avantajı sunuyor. Kampanyasına ilişkin detaylı bir bilgi vermiş olan Türkiye İş Bankası, üstelik kampanyaya katılımı da şart koşmuyor.

Türkiye İş Bankası, Beyaz Eşya ve Mobilya Alışverişlerine Faizsiz 3 veya 4 Taksit Veriyor

Yeni kampanyası ile müşterilerini buluşturmuş olan Türkiye İş Bankası, 1 Haziran 2022 tarihi ile 30 Haziran 2022 tarihleri arasında yapılacak olan peşin beyaz eşya ve mobilya harcamalarına faizsiz olarak 3 ya da 4 taksit yapma fırsatını müşterilerine sunuyor. Taksitlendirme talebini Maximum Mobil uygulaması üzerinden “Kartlarım” sekmesinde yer alan “Kart işlemlerim” menüsünde bulunan “İşlem Taksitlendirme veya Kartlarım” altında sunulan “Kart Harcamalarım” kısmından yaptıran Türkiye İş Bankası, aynı zamanda İşCep uygulaması üzerinden de aynı taksitlendirmeyi sağlıyor. Kampanyayı sadece Maximum Mobil ve İşCep üzerinde geçerli kılan Türkiye İş Bankası, müşterilerinin taksitlendirme işlemi yapmak için harcamayı gerçekleştirdikten sonra bu iki mobil bankacılık uygulamasını kullanmasını şart koşuyor.

Kampanya Büyün Bireysel Kredi Kartlarını Kapsamıyor

Sadece Türkiye İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartlarını kampanyaya dahil eden Türkiye İş Bankası, diğer özellikli kredi kartlarını, ticari kredi kartlarını ve aidatsız kartları kampanyadan yararlandırmıyor. Sadece İşCep ve Maximum Mobil’den yapılacak taksitlendirme işlemlerinde faizsiz taksit avantajı sağlayan Türkiye İş Bankası, diğer kanallardan yapılan taksitlendirme işlemlerinde faiz uygulanacağını da müşterilerine hatırlatıyor. Beyaz eşya ve mobilya mağazalarında yapılacak alışverişler için bir alt ve üst limit de belirlemiş olan Türkiye İş Bankası, sadece 2 bin ila 40 bin TL arasındaki harcamaları 3 veya 4 taksite bölüyor. Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Türkiye İş Bankası ile anlaşmalı olan mağazalardan yapılmasını da şart koşan Türkiye İş Bankası, e-Ticaret sitelerinden yapılacak olan peşin harcamalara taksit vermiyor.

İlgili Makaleler