Ekonomi

Türkiye İş Bankası’nın Yeni Kampanyası Tatili Bedavaya Getirir; Tek Bir Seferde Harcama Tutarını Tutturmak Yetiyor, Peşin Olmasına Gerek Yok…

Kampanyaları ile müşterilerine her dönemde kazandıran bir hizmet sağlayan Türkiye İş Bankası, yeni kampanyaları ile müşterilerinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Özellikle havaların ısınmasıyla birlikte kampanyalarını yaz dönemine uygun hale getiren Türkiye İş Bankası, bu ya yeni bir tatil kampanyasıyla müşterilerinin karşısına çıkıyor. Öte yandan Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanyası tatil harcamalarının bir kısmını bedavaya getiriyor.

Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanyası kapsamında Tatilbudur.com ile iş birliğine gidilmiş bulunuyor. Bu iş birliği kapsamında müşterilerine hediye MaxiPuan veren Türkiye İş Bankası, müşterilerinin tatil harcamalarının bir kısmını bedavaya getirmek için düğmeye basıyor. Kampanyaya katılım şartı koyan Türkiye İş Bankası, kampanyası ile ilgili detaylara ilişkin de bir duyuru metni yayınlamış bulunuyor.

Türkiye İş Bankası, Tatilbudur.com ile İş Birliği Yapıyor

Tatilbudur.com ile müşterileri için iş birliğine gitmiş olan Türkiye İş Bankası, müşterilerine 700 TL MaxiPuan hediye ediyor. Türkiye İş Bankası’ndan yapılan kampanya duyurusu kapsamında; Tatilbudur.com’dan Maximum özellikli kredi veya bankamatik kartları ile 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli yeni tatil rezervasyonu yapacak olan İş Bankalılar anında 700 TL MaxiPuan kazanıyor. Kampanyaya ticari kredi kartları ve aidatsız kredi kartlarını dahil etmeyen Türkiye İş Bankası, bu kampanyasına katılımı da şart koşuyor. Harcamadan önce ya da sonra katılım yapmayı kabul eden Türkiye İş Bankası’nın kampanyasına Maximum Mobil üzerinden tek bir tık ile katılım sağlanabiliyor.

Kampanya 30 Haziran’da Son Buluyor

Tatilbudur.com ile gerçekleştirdiği iş birliği kapsamını belirli bir süre ile sınırlı tutan Türkiye İş Bankası’nın yeni kampanyası 1 Haziran 2022 tarihi itibariyle başlamış bulunuyor. Bu kampanyasını 30 Haziran 2022 tarihine kadar sürdüren Türkiye İş Bankası, kampanyadan kazılan ödüle ilişkin de detaylı bir duyuru metni ile müşterilerini bilgilendiriyor. Türkiye İş Bankası tarafından yayınlanan duyuru metninde ise; “Kampanya kart bazında değil müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 700 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanyadan kazanılan MaxiPuanlar 7 Temmuz 2022 tarihinde en son alışveriş yaptığınız kartınıza yüklenecek olup, kullanılmayan MaxiPuanlar 31 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır” ifadeleri yer alıyor.

İlgili Makaleler