İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Türkiye Şeker Fabrikaları lise mezunu 227 işçi alımı yarın başlıyor!

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. meslek lisesi mezunu 227 sürekli işçi alacak! Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılabilecektir. Şeker fabrikalarına işçi alımı için başvuruları başlamış olup, 7 Temmuz 2020’de sona erecektir.

Türkiye Şeker Fabrikaları A.Ş. 4857 sayılı kanun kapsamında meslek lisesi mezunu toplam 227 daimi işçi alımı yapacak! İşçi alımlarını İŞKUR aracılığı ile yapacağı belirtilen Türkiye Şeker Fabrikaları, ilan hakkında şu bilgileri verdi;

Özelleştirme İdaresi Başkanlığından alınan izne istinaden Şirketimizdeki Şeker Fabrikalarına belirsiz süreli çalıştırılmak üzere toplam 227 işçi (Meslek Lisesi Mezunu) alımı Yapılacaktır.

türk şeker fabrikaları lise mezunu işçi alımı

ALIMLARDA UYGULANACAK USUL VE ESASLAR

1- Alınacak işçiler için, Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden talepte bulunulmak suretiyle 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak işlem yapılacaktır.
2- Başvurular Türkiye İş Kurumunun İl/Şube Müdürlüklerine ve Türkiye İş Kurumu web sitesi üzerinden yapılabilecektir. Başvuru ile ilgili daha detaylı bilgi İŞKUR’un web sitesinden 02.07.2020 tarihinden itibaren öğrenilebilir.
3- Yeni istihdam edilecek personelin 4046 sayılı Kanunun 22. maddesi kapsamında diğer kamu kurumlarına nakil hakları bulunmadığından 2014/7140 sayılı kararname eki esaslarına göre 657 sayılı Kanunun 4/b maddesi kapsamında sözleşmeli personel olarak diğer kamu kurum ve kuruluşlarına atanamayacaklardır.
4- Fabrikalarımıza alınacak personelin niteliklerini ve sayılarını gösteren tablo aşağıdadır.

FABRİKALARA ALINACAK PERSONELİN MESLEK DAĞILIMI ve BAŞVURU ADETLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler