Gündem

Türkiye’de corona virüsü yüzünden ölenlerin sayısı 108’e yükseldi!

Türkiye’de corona virüsünün ilk görülmesinden bu yana vaka sayısında artış yaşanmaya devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca twitter üzerinden yapılan bir açıklamada Covid-19 yüzünden ölenlerin sayısının 108’e yükseldiği duyuruldu.

Tüm dünya corona virüsü ile mücadele ederken, Türkiye’de de vaka sayısında artış yaşanmaya devam ediliyor. Her gün sağlık Bakanı Fahrettin Koca tarafından yapılan açıklamada, güncel son duruma ilişkin vakalar açıklanıyor. Bakan Koca bugün yaptığı paylaşımlarda ise Türkiye’nin Günlük Koronavirüs Tablosu’nu, her gün yenilenen detaylı verilerle, covid19.saglik.gov.tr sayfası üzerinden öğrenilebilineceğini duyurdu.

Türkiye’de son durum

Corona virüsü vaka sayılarının verildiği sitede bugün 16 kişinin daha virüs yüzünden hayatını kaybettiği açıklandı. Corona virüsü yüzünden ölenlerin sayısı 108’i bulurken, güncel vaka sayısı ise 7 bin 402 olarak bildirildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir