Ekonomi

Uçak biletini ucuza almak isteyenler dikkat! Pegasus ve THY açıklama yaptı!

Havayolu şirketleri ardı ardına indirim kampanyalarını duyurdular. Pegasus ve Türk Hava Yolları şirketi pandemi nedeniyle uçak biletlerini indirimli satacaklar. İşte şirketlerden yapılan indirim açıklamaları…

Tüm dünyayı etkisi altına alan corona virüsü salgınından en çok etkilenen şirketlerinden biri hava yolları şirketleri oldu. Bu nedenle şirketler çeşitli indirim kampanyaları başlatıyorlar. Pegasus ve Türk Hava Yolları şirketi pandemi nedeniyle indirim kampanyalarını duyurdular. İşte şirketlerden yapılan indirim açıklamaları…

Pegasus

“Yurt içi uçuşlarda tam 75 bin koltuk sadece 99 TL! Sen de 20 Kasım’a kadar biletini flypgs.com veya Pegasus Mobil uygulamamdan al, 28 Mart – 30 Ekim 2021 tarihleri arasında ilkbaharın ve yazın tadını yurt içinde çıkar! #hadiozaman açılışa özel ücretlerden faydalanmak için acele et!”

Türk Hava Yolları

“Sağlıklı ve güvenli uçuşlarla Türkiye’nin her yerine 99.99 TRY. Memleket özleminizi giderirken sevdiklerinize sağlık ve güvenle kavuşun diye şimdi Türkiye’nin her yerine uçuşlar 99.99 TRY. 17 ve 18 Kasım’da biletinizi alın, Güvenli Seyahat Standartlarımız ve geliştirilmiş özel hijyen önlemleriyle Türk Hava Yolları’nın her zamanki misafirperverliği eşliğinde seyahatinizi gerçekleştirin.”
THY Bugün ve yarın alınacak olan biletlerde 1 Ocak-28 Şubat 2021 tarihi arasında yapılacak olan seyahatler için indirim uygulayacak.

İlgili Makaleler