Personel Alımı

Üniversite Hastanesi 39 Personel Alımı Yapacak! Başvurular Bugün Sona Eriyor

Resmi Gazete'ye Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü'nce verilen üniversite hastanesine alımı gerçekleştirilecek personel ilanına müracaatlar bugün bitiyor. İlanda, genel şartlar, istenen belgeler ve nasıl başvurulacağı da açıklandı. İşte, başvuruya dair bütün detaylar...

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü, üniversite hastanesine personel istihdam edeceğini belirttiği ilanı daha önce yayınlamıştı.

Rektörlük tarafından açılan ilanda, “Üniversitemiz Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden (32 Hemşire ve 7 Sağlık Teknikeri) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06/06/1978 tarihli 7/15754 sayılı Bakanlar Kurulu kararına ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 Sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan ‘Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar’ da yer alan ek 2 nci maddenin (b) fıkrasına göre aşağıda belirtilen unvanlarda, KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın sözleşmeli personel alınacaktır.” ifadeleri yer aldı.

NASIL BAŞVURU YAPILACAK?

“Üniversitemiz web sayfasından “https://www.deu.edu.tr” online başvuru şeklinde yapılacaktır. Şahsen veya posta yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar öncelikle “https://www.deu.edu.tr” adresinde yer alan duyurular kısmında yer alacak online başvuru sayfasına giriş yaparak “İş Başvuru Formu” nda yer alan bilgileri dolduracak, talep edilen diğer belgeleri ilgili alanlara yükleyip “Kaydet” tuşuna basarak online başvurularını tamamlamış olacaklardır. Adaylar başvuru formunda seçtikleri unvan için ilan kodu belirterek başvuru yapacaklardır. İlan kodu boş bırakılmayacaktır.”

GEREKLİ BELGELER

-Başvuru Formu (web sitemizden doldurulacaktır)

-Diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi (e-devletten alınabilir)

-Fotoğraf (1 Adet)

-KPSS Sonuç Belgesi

-Kimlik Fotokopisi

-Sağlık Teknikeri (Radyoloji) için istenilen diğer mesleki belgeler.

Müracaat edecekler;

-10.07.2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren) herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

-657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması,

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir. Adayların başvuruları ilanın yayımlandığı tarih itibariyle 15 gün süreyle Kurumumuza ait (https://www.deu.edu.tr) web adresinden kabul edilecektir.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler