Personel Alımı

Üniversite Hastanesi 70 Sürekli İşçi Alımı Yapacak! Başvurular Bugün Başladı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanda, Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından sürekli işçi alımı gerçekleştirileceği yer aldı. Merkezde 64 hasta bakımı ve temizliği görevlisi ve 6 güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 70 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular bugün yani 15 Mayıs'tan itibaren başlıyor ve 22 Mayıs'a kadar devam edecek.

Düzce Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan ilanda, 70 sürekli işçi alınacağı belirtilmiştir. Başvurular 15 Mayıs itibariyle başlarken son başvuru tarihi 22 Mayıs olarak belirtilmiştir. Müracaatlar, elektronik ortamdan yapılabilir veya şahsen Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü Düzce Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne başvurulabilir. İlanın detaylarını haberimizde bulabilirsiniz.

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

– 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

– 18 yaşını tamamlamış olmak.

– Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

– Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

– İşe alınmada öncelik hakkına sahip olan adaylardan anılan Yönetmeliğin 5 inci maddesinin birinci fıkrasında belirtilen öncelikli durumlarını gösterir belgeye sahip olmak.

– Göreve başlayacak personelin başvurduğu kadronun gerektirdiği görevleri yapmasına engel sağlık sorununun olmaması (bedensel ve fiziksel) gerekmektedir. Başvuran adaylar bunu kabul etmiş sayılacaktır. Aksi durumda ilgili mevzuat hükümlerine göre işlem yapılacaktır.

– Engellilerin, durumlarını ilgili mevzuatına göre yetkili sağlık kuruluşlarından alınan engelliler için sağlık kurulu raporuyla belgelendirmek.

– Erkek adaylar için askerlik ile ilişiği bulunmamak (Terhis, Muaf, Tecilli)

PERSONEL ALIMI YAPILACAK POZİSYONLAR

-Hasta Bakım ve Temizliği Görevlisi: Bu unvan ile ilgili görev tanımı Üniversitemiz Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinin www.hastane.duzce.edu.tr internet adresinde bulunmaktadır. Asgari ücretin %10 fazlası üzerinden ücretlendirilecektir

-Güvenlik Görevlisi: İdarenin güvenlik personeli ile ilgili vereceği tüm görevleri vardiyalı olarak yapacaktır. Üniversitemizin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde vardiyalı olarak görev yapacaktır. Asgari ücretten ücretlendirilecektir.

BELGE TESLİMİNE VE KURA İŞLEMİNE DAİR DETAYLAR

– Noter Kurasına katılacakların isim listesi, kura tarihi, yeri, saati ve sonuçları www.duzce.edu.tr internet adresinden ayrıca duyurulacaktır.

– Çin Halk Cumhuriyetinden birçok ülkeye yayılan ve Ülkemizde de tespit edilen COVİD-19 Virüsü nedeniyle Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından 6 Mart 2020 tarihinde yayınlanan “koronavirüs (covid-19) hakkında yükseköğretim kurumlarında alınacak tedbirlere ilişkin öneriler” gereğince halk sağlığını korumak açısından bahsi geçen kura çekimi başvuru yapanların katılımına açık olarak yapılamayacaktır. İstekli adaylar kura çekim sürecini sosyal medya hesaplarından youtube, twitter ve facebook kanallarında Üniversitemize ait “duzceuniversite” adreslerinden canlı olarak izleyebilecektir.

– Kura işleminin 03/06/2020 tarihinde saat 10:00 da Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Salonunda yapılması planlanmış olup herhangi bir değişiklik olması durumunda www.duzce.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.

– Kura sonucu işe alınmaya hak kazanan asil ve yedek listesinde yer alan adayların başvurmuş oldukları kadrolar için ilanda belirtilen belgeleri 08-12.06.2020 tarihleri arasında Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

– Başvuru evraklarında yer alan belgelerin sahte veya geçersiz olması durumunda adaylar işe başlama haklarını kaybedeceklerdir.

KURANIN AÇIKLANMASI

– Kura sonucu işe alınmaya hak kazanan asıl ve yedek aday listeleri; 05.06.2020 tarihinde www.duzce.edu.tr internet adresinden ilgililere duyurulacaktır.

– Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İLANA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler