İşkur İş İlanları

Üniversite İŞKUR aracılılığı ile en az ilkokul mezunu 40 personel alımı yapacak! Son başvuru yarın

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi en az ilkokul mezunu 40 personel alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR aracılığı ile 24 Şubat 2020 tarihinde yayına çıkan ilana son başvuru tarihi yarın. Başvurmak isteyen adayların başvuru işlemlerini en geç yarın tamamlamaları gerekiyor. Peki, üniversite bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için başvuru şartları neler?

Süleyman Demirel Üniversitesi bünyesinde istihdam etmek üzere 40 personel alımı yapacağını duyurdu. Üniversite tarafından verilen ilanda alınacak olan adayların beden işçisi pozisyonunda görev alacağı bildirildi. Personeller geçici olarak kamu bünyesinde çalışacak olup bu süre 90 günle sınırlandırılmıştır.

Başvuracak adayların dikkat etmesi gereken hususlar

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir.

Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir.

Müracaat eden adaylar içerisinden talep sayısının dört katı olacak şekilde noter kura çekimi düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İşyerine ismi bildirilen kişilere sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara duyurulacaktır.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İlana başvuracak kişilerin başvuru tarihi itibari ile 18 yaşından gün almış olması gerekmektedir.

Çalışma süresi 3 aydır (90 gündür).

İşe başlama tarihi 1.04.2020’dir.

SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonu’nda 06.03.2020 tarihi CUMA günü saat 09:00 da noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Kura sonuçları 10.03.2020 tarihinde SDÜ web sayfasında (www.sdu.edu.tr) yayımlanacaktır.

Sözlü mülakat 17-18.03.2020 (Salı – Çarşamba günleri) tarihlerinde saat 09:00 da SDÜ Uluslararası İlişkiler Genel Koordinatörlüğü Konferans Salonu’nda yapılacaktır. Çalışmaya hak kazanan adayların isimleri 20.03.2020 tarihinde üniversitemiz web sayfasında ( www.sdu.edu.tr ) yayımlanacaktır.

İletişim tel: 0 246 211 10 46

Başvuru yapmak isteyen adaylar tıklayınız.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir