Gündem

Üniversite KPSS 70 puanla büro personeli alım ilanı yayınladı!

Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan büro personeli alım ilanında giderleri özel bütçe gelirinden karşılanmak üzere 2 kişi alınacağı duyuruldu. Sözleşmeli olarak istihdam edilecek olan personellerin KPSS 70 taban puan şartını sağlaması gerekiyor.

Artvin Çoruh Üniversitesi resmi sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Üniversitede çalışmak isteyen adayların başvurularını 25.02.2020 tarihine kadar tamamlamaları gerekiyor. Büro personeli olarak üniversite bünyesinde çalışmak isteyenler kurum tarafından belirtilen aşağıdaki şartları taşıyorlarsa başvurularını yapabilirler.

Adaylarda aranılan nitelikler

İktisat, İşletme veya Muhasebe Lisans programlarının herhangi birinden mezun olmak,
2018 KPSS Lisans Sınavından 70 ve üzeri P3 puanı almış olmak,
MEB onaylı Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olmak.

 

Başvuru yeri ve şekli

 

Adayların başvurularını (www.artvin.edu.tr) web adresinde bulanan Başvuru Formunu eksiksiz doldurularak yukarıda istenilen belgeler ile birlikte ilanın gazetede yayımlandığı tarihi izleyen 15. gün mesai bitimi (17.00)ne kadar Üniversite Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapmaları gerekmektedir.
Posta, faks veya internet kanalıyla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece bir unvan için başvuru yapabileceklerdir.

İlan tam metnine ulaşmak için tıklayınız.

Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir