İşkur İş İlanları

Üniversite KPSS şartsız en az lise mezunu personel alımı yapacağını duyurdu!

Kamu kurumunda çalışmak isteyen vatandaşlar için Necmettin Erbakan Üniversitesi’nden güzel haber geldi. Üniversite, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi sitesi üzerinden, KPSS şartsız 25 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Kuruma başvurmak isteyen adayların en az lise mezunu olması gerekiyor. Başvuralar 16 Mart 2020 tarihinde alınmaya başlanacak.

Necmettin Erbakan Üniversitesi, en az lise mezunu 25 sürekli işçi alımı yapacak. Güvenlik görevlisi, temizlik görevlisi, ısıtma ve soğutma görevlisi, sıhhi tesisatçı pozisyonlarında alım yapacağını duyuran kuruma, her bir birim için farklı sayılarda personel alınacak. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sitesi üzerinden yayına çıkan üniversite tarafından söz konusu ilanın, İŞKUR üzerinden 16.03.2020 tarihinde ilan edileceği ve 5 gün yayında kalacağı belirtildi. İŞKUR Açık Kamu İş İlanları bölümünde yayınlanacak olan ilana başvurmak isteyen adaylar, başvurularını Türkiye İş Kurumu İl Müdürlükleri veya internet (www.iskur.gov.tr) aracılığıyla gerçekleştirebilecek.

Güvenlik Görevlisi (4 kişi)

En az Ön Lisans Mezunu

Temizlik Görevlisi (17 kişi)

En az Lise veya Dengi Mezunu

Isıtma ve Soğutma Görevlisi ( 1 kişi)

En az Lise veya Dengi Mezunu

Sıhhi Tesisatçı (1 kişi)

En az Lise veya Dengi Mezunu

Engelli kontenjanı

Temizlik Görevlisi (1 kişi)

En az Lise veya Dengi Mezunu

Eski hükümlü kontenjanı

Temizlik Görevlisi (1 kişi )

En az Lise veya Dengi Mezunu

ÜNİVERSİTENİN YAYINLADIĞI İLAN TAM METNİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir