Personel Alımı

Üniversite memur alımı için ilan verdi! Başvurular bugün başladı

Hakkari Üniversitesi memur alımı için ilan verdi. İç Denetçi kadrosunda alım yapacak olan üniversiteye başvurular bugün başladı. Peki, üniversite bünyesinde İç Denetçi olarak çalışmanın şartları nelerdir? Son başvuru tarihi ne zaman?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sitesinde Hakkari Üniversitesi personel alım ilanı yayınlandı. Üniversite tarafından verilen ilanda İç Denetçi alımının yapılacağı açıklandı. Başvurusu bugün başlayan ilana son başvuru tarihi 28 Ekim 2020 olarak bildirildi. Hakkari Üniversitesi’ne başvuru yapabilmek için genel ve özel şartlar nelerdir?

GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR:

a) Hazine ve Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ:

İLK BAŞVURU TARİHİ: 14.10.2020

SON BAŞVURU TARİHİ: 28.10.2020

BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.hakkari.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

Nüfus Kimlik Fotokopisi

Özgeçmiş

Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

2 adet Fotoğraf. Adres: Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Merzan Mah. Küçük Sanayi Sitesi Arkası 433. Sok. No:51 Merkez/HAKKARİ

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler