İşkur İş İlanları

Üniversiteye 20 temizlik personeli ve 10 güvenlik görevlisi alınacak!

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Rektörlüğü Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilanlara göre Üniversiteye 20 temizlik personeli ve 10 güvenlik görevlisi olmak üzere toplam 30 personel alımı yapılacak.

Alaaddin Keykubat Üniversitesi personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden online yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adaylar en geç 20 Kasım 2020 tarihine kadar başvuru kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir. Personel alımı için belirtilen şartlar şu şekilde;

TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI

1-657 sayılı Devlet Memurları Kanun’un 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak

2- En az İlköğretim-en çok Ortaöğretim mezunu olmak.

3- Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

1-657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak

2- En az lise veya dengi okul mezunu olmak. En fazla Lisans mezunu olmak,

3- Son başvuru tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olmak.

4- 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun 14. Maddesinde belirtilen Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı ile tamamlamış olmak, Özel Güvenlik Kimlik (silahlı ya da silahsız) Kartına sahip olmak (Kimlik geçerlilik süresi dolanlar için yenileme eğitiminin yapılmış olması gerekmektedir.)

5- Erkek adaylarda en az 1.70 cm boyunda olmak.

6- İç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak.

İŞKUR üzerinden online başvuru yapmak için öncelikli olarak buraya tıklayınız ve ardından, açılan sayfa üzerinde yer alan ‘’İlan no’’ kısmına, yukarıda belirtilen ilan numaralarını yazıp sağ altta bulunan ‘’Ara’’ butonuna basınız. Giriş işlemlerinizi yaptıktan sonra başvuru ekranı üzerinden kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler