İşkur İş İlanlarıPersonel Alımı

Üniversiteye kura ile silahsız güvenlik görevlisi alımı yapılacak!

Tarsus Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) sayfasında 00005762865 ilan numarası ile yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un ‘’Kamu iş ilanları’’ sayfasında yer alan ilana göre Tarsus Üniversitesi, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere silahsız 12 güvenlik görevlisi alımı yapacak. Alınacak güvenlik personelleri, üniversite kadrosunda daimi olarak istihdam edilecek olup, ön başvurular İŞKUR’un resmi internet sayfası üzerinden yapılacaktır.

TARSUS ÜNİVERSİTESİ İŞ BAŞVURUSU

Tarsus Üniversitesi Güvenlik personeli alımı için başvurular bugün başladı ve 13 Kasım 2020 tarihi mesai bitimine kadar devam edecektir. İş başvurusu için adayların bu belirtilen tarih aralığında kayıt işlemlerini yapmaları gerekmektedir. İŞKUR üzerinden hemen online başvuru yapmak için aşağıda başvuru ekranına ait link verilmiştir. Belirtilen linki tıklayarak hemen iş başvuru kayıt işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bunun haricinde adaylar yine Türkiye İş Kurumu’na ait ALO 170’i arayarak müşteri temsilcisinden kayıtlarını yapabilirler.

Peki, Güvenlik görevlisi alımı için Üniversite rektörlüğü tarafından istenilen şartlar nelerdir? İşte detaylar…

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Toplamda 12 güvenlik görevlisi alımı yapılacak olup, adayların aşağıda belirtilen şartlara uygun olması gerekmektedir.

Türk vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

35 yaşını doldurmamış olmak

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Talep şartlarını taşımadığı sonradan tespit edilen adayların başvuruları alım sürecinin hangi aşamasında olursa olsun reddedilecektir.

Başvuru tarihi itibari ile geçerli güvenlik kimlik kartı belgesine sahip olmak

KURA İLE GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALINACAK

Güvenlik görevlisi alımı için noter huzurunda kura çekimi 25.11.2020 Çarşamba günü saat 10:00’da Tarsus Üniversitesi’nin Takbaş Mahallesi Kartaltepe sok. Tarsus/Mersin adresinde yapılacaktır.

Pandemi sebebi ile kura çekiminin yapılacağı salona aday alınmayacaktır. Ancak kura çekimini (https://kamuisilanlari.net/) takip etmek İsteyen adaylar 25.11.2020 Çarşamba günü www.tarsus.edu.tr internet adresinden kura çekimini canlı olarak takip edebileceklerdir.

KURA SONUÇLARI

Kura sonuçları takip eden günlerde (www.tarsus.edu.tr) internet adresinde DUYURULAR kısmında yayımlanacaktır. Bu duyuru tebliğ mahiyetinde kabul edilecek olup ilgililerin adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

İŞ BAŞVURUSU

Başvurular online yapılacak olup;  09.11.2020-13.11.2020 tarihleri arasında ALO 170 veya esube.iskur.gov.tr internet adresinden “İş Arayan” linki üzerinden TC kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak yapılacaktır.

Bu ilana hemen başvuru yapmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler