Gündem

Ünlü İş adamı Numan Ceyhan’ın corona virüsü testi pozitif çıktı!

Ünlü iş adamı Numan Ceyhan'ın corona virüsüne yakalandığı ortaya çıktı. Ceyhan’ın hastalandığı haberini Gazeteci Candaş Tolga Işık twitter hesabı üzerinden duyurdu.

Türkiye’de corona virüsü vakalarının tespit edilmesinden sonra tanınan isimlerden de haber gelmeye başladı. Gazeteci Candaş Tolga Işık twitter hesabından Numan Ceyhan’ın corona virüsüne yakalandığını duyurdu. Ünlü iş adamının yurt dışı temaslı biri ile corona virüsüne yakalandığı ve eşinin de Covid- 19 testinin de pozitif çıktığı belirtildi.

Herkes kendine test yaptırsın

Gazeteci Işık sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, “Az önce işadamı Numan Ceyhan aradı, yurt dışı temaslı biri aracılığıyla eşi ve kendisinin korona pozitif çıktığını paylaştı, “Yakın çevremize duyurduk ama lütfen başkalarına bulaştırmadan son 15 günde temas ettiğimiz herkes test yaptırsın, kendilerini karantinaya alsınlar” dedi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir