Magazin

Ünlü modelden şok eden itiraf: “Uyuşturucu bağımlısıyım”

"Keeping Up With the Kardashians" programıyla birlikte her adımları göz önünde olan Kardashian-Jenner ailesinin genç ve ünlü üyesi Kendal Jenner, yaptığı bir itirafla herkesi şok etti.

Ünlü oyuncu Goldie Hawn’ın iki çocuğu Kate Hudson ve Oliver Hudson’un “Sibling Rivalry adlı podcast yayınına Kendall Jenner ile ablası Kourtney Kardashian konuk oldu.

Oliver Hudson sohbet sırasında “Eğer ailenizde bir uyuşturucu bağımlısı olsaydı bu kim olurdu?” diye sordu. Bu soruya Kourtney Kardashian hiç düşünmeden “Kendall” diye yanıt verdi.

Daha sonra da 24 yaşındaki Kendall Jenner “Ben uyuşturucu bağımlısıyım. Bunu kimse bilmez. İlk kez burada söylüyorum” diye konuştu.

Bu ilginç soru ailenin en sakin üyesi kim sorusunun ardından geldi. Kourtney ve Kendall “Kylie Jenner” diye yanıtını verdi. Sonra da küçük kardeşi Kylie’nin kimseyi yargılamadığını belirtti.

KİM KARDASHİAN DA KULLANMIŞ

Fakat ailenin geçmişine bakıldığında uyuşturucu kullanan tek kişi Kendall Jenner değil. Ablası Kim Kardashian da hayatının en önemli iki olayı sırasında uyuşturucu etkisi altında olduğunu yıllar sonra itiraf etmişti. 2000 yılında ilk kocası Damon Thomas ile evlendiğinde ve 2003 yılında çok konuşulan yatak odası kasedinin çekimi sırasında uyuşturucu etkisi altında olduğunu itiraf etmişti.

 

 

İlgili Makaleler