Magazin

Ünlü Oyuncu Bensu Soral, Resti Çekti: “Hakan Bana Karışamaz!” Şimdi Ne Olacak? İşte O İddialı Açıklamalar…

Bir erkek giyim markasının gerçekleştirdiği yeni koleksiyon lansmanı adeta ünlüler akınına uğradı. Pek çok ünlü ismin yer aldığı davete oldukça şık bir şekilde katılan ünlü oyuncu Bensu Soral, gazeteciler ile sohbet etti.

Lansman öncesi gazeteciler ile sohbet eden Bensu Soral, “Kardeşim Bedirhan’ı bu gününde yalnız bırakmak istemedim” diyerek, lansmana geliş sebebini açıkladı. Ardından kendisine sorulan soruları yanıtlayan Bensu Soral, evliliği ve eşi Hakan Baş ile ilgili önemli açıklamalara imza attı.

Bensu Soral, “Hakan, Bana Karışmaz” Dedi

Katıldığı lansmanda magazin basını ile uzun bir sohbet gerçekleştiren Bensu Soral, kendisine tarzının şık olduğunun söylenmesi üzerine teşekkür etti. Muhabirlerin, “Çok şıksınız. Değişik bir tarzda gördük sizi. Böyle gecelere hazırlık süreciniz nasıl oluyor?” sorusu üzerine samimi bir itirafta bulunan Bensu Soral, bu soruya; “Ben bugün giyecek bir şey bulamadığım için bunları giyip, geldim. Eğer kıyafetim hazırsa dakikalar sürer, hazır değilse saatlerce dolaba bakarım öyle…” ifadeleri ile yanıt verdi. Bir süredir devam eden kıyafet tartışması üzerine eşi Hakan Baş’ın kıyafetleri ile ilgili yorum yapıp, yapmadığının sorulduğu Bensu Soral, bu soruya ise; “Yok, asla karışmaz. Zaten tarzlarımız aynı. Hakan’ın istediği gibi giyiniyorum bence” ifadeleriyle açıklık getirdi. Ardından yeni projeleri ile ilgili konuşan Bensu Soral; “Dijital bir platforma film çektik. Reklam çekimi yaptık, dergi çekimi yaptık. Ablamın doğumunu bekliyorum. Bir türlü gelmedi o süreç. Ben de bu süreçte proje yapmak istemiyorum, biraz teyzelik yapmak istiyorum. Sadece haziran ayının başında bir tatilim olacak. Sonrasında da yeğenim ile ilgileneceğim” dedi.

Bensu Soral’dan Beklenen Açıklama Geldi; “Artık Üzerimizde Kara Bulutlar Yok”

Geçtiğimiz aylarda evliliklerinde kriz olduğu iddia edilen Bensu Soral ve eşi Hakan Baş, uzunca süre birlikte görüntülenmeyerek, bu krizi doğrulamıştı. Öyle ki çiftin arasında esen soğuk rüzgarların “bebek isteği” olduğu iddia edilmiş, ancak her iki taraf da bu konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmamıştı. Hakan Baş’ın ayrıca Emirgan’daki bir mekanda sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi ile birlikte boşanma ile anılmaya başlanan Bensu Soral ve Hakan Baş çifti, çıkan haberler üzerine bir açıklama gerçekleştirmiş ve yaptıkları açıklamada; “Dün gece bazı mecralarda yer alan haberlerin içeriği gerçek dışıdır. Haberde adı geçen kişi her ikimizin de uzun zamandır tanıdığı ve hep birlikte vakit geçirdiğimiz bir arkadaşımızdır. Kalabalık bir ortamda, birbirimizden haberdar olduğumuz birçok ortak arkadaşımızın da yanımızda olduğu bir buluşmanın basında yer alma şekli bizi üzdü. Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var” ifadelerine yer vermişti. Katıldığı lansmanda gazetecilerin o günleri hatırlatması üzerine “Kara bulutlar yok” diyen Bensu Soral, evliliği ile ilgili; “Artık üzerimizde kara bulutlar yok. Mutluyuz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler