Gündem

Ünlü oyuncu Levent Ünsal hayatını kaybetti!

Ünlü tiyatro ve sinema oyuncusu Levent Ünsal hayatını kaybetti. Ünsal’ın geçirdiği kalp krizi sonucu kurtulamadığı öğrenildi. Oyuncular Sendikası oyuncu hakkında twitter üzerinden paylaşım yaptı.

Tiyatro ve sinema oyunculuğunun yanı sıra radyoculuk ve seslendirme sanatçılığı da yapan Levent Ünsal hayatını kaybetti. 56 yaşında geçirdiği kalp krizi yüzünden vefat eden Ünsal’ın ölümü sevenlerini yasa boldu. Oyuncular Sendikası, Ünsal’ın ölümü üzerine paylaşım yaparak, başsağlığı diledi.

Oyuncular Sendikası tarafından yapılan twitter paylaşımında, “Değerli tiyatro, sinema, dizi ve seslendirme oyuncusu meslektaşımız Levent Ünsal’ı kaybettik, çok üzgünüz başımız sağolsun” ifadeleri kullanıldı.

Levent Ünsal Kimdir?

Levent Ünsal, 1965 yılında İstanbul doğumludur. Galatasaray Lisesi ve İ.Ü. Basın Yayın Yüksek Okulu’nda eğitim gördü. 1983-2002 Yılları arasında Ferhan Şensoy Ortaoyuncular Tiyatrosu’nda 20 oyunda görev aldı. 1992’de Türkiye’nin ilk konuşan radyo programcısı olarak Kent Fm’de radyoculuğa başladı. 1995’de Hür Fm, 1997-2004 Best Fm, 2004 yılından itibaren NTV N101 radyolarında değişik programlara imza attı.
1995 Satel TV’de L Cetveli isimli programı 450 kez hazırlayıp sundu. 1996 ATV’de Çürük Elma, 1998 TGRT’de Tek mi Çift mi?
Rus Gelin, Köşe Dönücü ve Pardon isimli sinema filmlerinde oynadı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir