Gündem

Ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen hayatını kaybetti!

Ünlü spor spikeri Emre Gönlüşen kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti. Uzun süredir tedavi gören Gönlüşen’in vefatı üzerine Türkiye Futbol Federasyonu( TFF) taziye mesajı yayınladı.

Uzun süredir kanser tedavisi gören spor spikeri Emre Gönlüşen hayatını kaybetti. 42 yaşındaki Gönlüşen’in daha önce sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarda, “Kanseri yenip şampiyonluğumu ilan ettim derken Var’dan döndü ama seri penaltılarla alacağım maçı” ifadelerini kullandığı ortaya çıktı. Gönlüşen’in ölümü üzerine TFF taziye mesajı yayınladı.

TFF’nin taziye mesajı

TFF tarafından yayınlanan açıklamada, “Spor spikeri Emre Gönlüşen’in hayatını kaybettiğini derin bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhum Emre Gönlüşen’e Allah’tan rahmet; kederli ailesi, sevenleri, beIN Sports ailesi ve spor camiasına başsağlığı ve sabır dileriz.” İfadeleri kullanıldı.

EMRE GÖNLÜŞEN KİMDİR?

22 Ekim 1978 tarihinde Adana’da doğan Emre Gönlüşen, Adana Şehir Tiyatrosu Konservatuvarı’nda iki sene kadar diksiyon eğitimi almıştır. Bölgesel yayıncı kuruluşta işe başlayan Gönlüşen, kurgu, montaj, haber spikerliği ve müzik-komedi gibi çeşitli programlar yapmıştır.
Gönlüşen, TV 8, D Spor, Telesport, NTV Spor ve Bein Sports’ta çalışmıştır.

İlgili Makaleler