Kamu Haberleri

Uzman Yardımcılığı Sınav Sonuçları ÖSYM Tarafından Duyuruldu

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından bir duyuru yayımlandı ve uzman yardımcılığı sınav sonuçlarının adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Bu duyuruda uzman yardımcılığı sınav sonuçlarının adayların erişimine açıldığı ifade edildi.

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuruda “26 Ocak 2020 tarihinde yapılan; Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Uzman Yardımcılığı yazılı sınavına giren adaylar, sınav sonuçları ile sözlü sınav tarih ve saatlerine aşağıdaki bağlantıdan erişilebilecektir.” ifadelerine yer verildi.

YAYIMLANAN DUYURU

Ayrıca ÖSYM tarafından uzman yardımcılığı sınav sonuçlarına ilişkin yayımlanan duyuruda şu ifadelere yer verildi:

Sözlü sınava katılmaya hak kazananların, belirtilen tarih ve saatte ÖSYM Başkanlığı Bilkent/ANKARA adresinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Uzman Yardımcılığı Sınav Sonuçları Açıklandı

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların, 05.03.2020 tarihine kadar e-devlet üzerinden alınmış lisans mezun belgesini, varsa lisansüstü mezun belgelerini üç adet fotoğraf ile birlikte şahsen veya posta yolu ile ÖSYM Personel ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığına, ayrıca https://dokuman.osym.gov.tr/ozgecmis.docx adresindeki özgeçmiş formunu doldurarak 05.03.2020 tarihine kadar uzmanyardimciligi@osym.gov.tr adresine ulaştırmaları gerekmektedir.

Sınav Sonuçları İçin TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir