Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Ekonomi

VakıfBank Duyurdu! Listede Adı Geçen Müşteriler! Kontrol Etmeyi Unutmayın

VakıfBank müşterileri için önemli bir duyuru yapıldı. VakıfBank 2022 Yılı YTM Zaman Aşımı Listesi’ni yayınladı. Kamu bankası olan VakıfBank, zamanaşımına uğrayan hesapları resmi internet sayfası üzerinden yayınladı. Listelerde emanet ve alacakların zaman aşımına uğrayacağı tarihler açıklandı. Vakıfbank, zaman aşımı listesinde kimlik numarası veya adı soyadı bulunan müşterilerin şubeye başvuruda bulunması gerektiğini ifade etti. Peki nasıl kontrol edilecek?

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Başvuru yapmayanlar için yapılan açıklamada, “Ekli listelerde ad/unvan ve hesap bilgileri yer alan hesap sahipleri tarafından son başvuru tarihine kadar geçerli kimlik belgesi ile herhangi bir Vakıfbank Banka şubesine müracaat edilmemesi halinde hesaplardaki her türlü emanet ve alacaklar Yatırımcı Tazmin Merkezine devredilecektir.” İfadeleri kullanıldı.

Müşteriler, zamanaşımı listesinde bulunup bulunmadıklarını kamu bankasının resmi internet sayfası üzerinden öğrenebilecekler

İlgili Makaleler