EkonomiKamu Haberleri

Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası ucuz satılık evler ile 75 bin TL’ye 2 artı 1 ev fırsatı!

Ev sahibi olmak isteyen dar gelirli vatandaşlar için kamu bankaları yeni konut ilanları yayınladılar. Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası tarafından verilen ilanlarda ihale ile uygun ev sahibi olunabileceği görüldü. Satılık konutlar listesinde İstanbul’da 2 artı 1 evin 75 bin TL ile ihaleye açıldığı görüldü. İşte kamu bankalarının gayrimenkul satışları ile ilgili detaylar…

Uygun fiyatlı konut sahibi olmak isteyenler için kamu bankaları ihale ile satışa çıktı. Vakıfbank, Halk Bankası, Ziraat Bankası yeni konut ilanları yayınladılar.

Halkbank konut satışı

Halkbank satış ekranından yeni konut, arsa ve işyeri ilanları yayınladı. Halkbank konut satışından faydalanmak isteyenlerin, teklif verebilmek için İsteklinin gayrimenkulün muhammen satış bedelinin % 3’ü tutarında geçici teminatı en yakın Halkbank şubesine yatırması gerekiyor.

Ziraat Bankası konut satışı

Ziraat Bankası satışa çıkarılan gayrimenkuller için kullandırılan konut kredilerinde tahsis ücreti alınmadığı ve ekspertiz ücretinden muaf tutulduğu bildirildi.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

Vakıfbank konut satışı

Vakıfbank konutlara teklif verebilmek için en yakın VakıfBank Şubesi’ne başvurulması, taşınmazın muhammen bedelinin %5’i tutarındaki teminatın yatırılması ve şubemizde doldurulacak Gayrimenkul Satış Şartnamesi’nin her sayfasının imzalaması gerekiyor.

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ. 

HALKBANK KONUT İLANLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. 

İlgili Makaleler