EkonomiGündem

Vakıfbank hesabı olanlar dikkat! Bu ay alışveriş yapanları ilgilendiriyor

Vakıfbank hesabı olanları yakından ilgilendiren bir mesaj tüm müşterilere gönderilerek duyuruldu. Vakıfbank tarafından gönderilen mesajda bu ay alışveriş yapanların faydalanacağı açıklandı.

1954 yılında kurulan Türkiye Vakıflar Bankası veya marka ismiyle Vakıfbank hesabı olanlar ve Worldcard sahibi olanlar için Vakıfbank tarafından tüm müşterilere özel bir mesaj gönderilerek Mart ayında alışveriş yapanlara worldpuan verileceği duyuruldu.

Kredi Kartı Kullanıcılarına Uyarı
Kredi Kartı Kullanıcılarına Uyarı

VAKIFBANK HESABI OLANLAR DİKKAT!

Vakıfbank hesabı olanlara gönderilen mesajda Vakıfbank, “Worldcard’la 1-31 Mart tarihlerinde gıda marketi sektöründe farklı günlerde ilk 125 TL sonrası ve her 125 TL alışverişe 10 TL, toplam 50 TL Worldpuan. Kampanyaya ücretsiz katılmak için Vakıfbank Mobil Cepte Kazan uygulamasını kullanabilirsiniz.” denildi.

VAKIFBANK WORLDCARD WORLDPUAN NEREDE KULLANILIR?

Vakıfbank Worldpuan kazanan vatandaşların en fazla merak ettiği soruların başında Worldpuan nerede kullanılır? sorusu geliyor. Worldcard sahibi olanların hesaplarında biriken puanları A101, Bizim Toptan, Carrefour SA, METRO gibi alışveriş mağazalarında yapacakları alışverişlerde kullanabilirler.

Öte yandan kazanılan puanları Hepsiburada, ebebek, biletix ve sahibinden.com siteleri, Puma, Nike, Adidas, Hummel, Colin’s ve KİP mağazaları internet siteleri yanı sıra akaryakıt istasyonları BP ve Petrol ofisinde kullanabilirler.

İlgili Makaleler