EkonomiGündem

Vakıfbank hesabı olanlara müjde! Resmen açıklandı! Tam 3 yıl

Türkiye Vakıflar Bankası Türk Anonim Ortaklığı ya da kısaca VakıfBank tarafından Taksitli İhtiyaç Kredisi alacaklar için tüm detaylar açıklandı. Açıklanan detaylar arasında kredi çekeceklere sunulan fırsatlar da aktarıldı.

Vakıfbank Taksitli İhtiyaç Kredisi kapsamında nakit para ihtiyacı olan vatandaşlara uygun imkanlarla nakit para veriyor. Türkiye’de nakit para ihtiyacı çekenler bankalar tarafından verilen kredi kampanyalarını yakından takip ediyor. Vakıfbank da nakit para ihtiyacı olanlar için çeşitli başvuru şartlarını sağlamaları durumda kredi veriyor. Nakit para ihtiyacı olanlar da bu kredileri kullanarak nakit para sıkıntıları belirli bir zamana kadar gidermiş oluyor.

NAKİT PARA İHTİYACI OLANLARA VAKIFBANK’TAN KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

Vakıfbank hesabı olanların yanı sıra Vakıfbank hesabı olmayanların da başvuru yapabileceği kredi kampanyasına evlilikten eğitime, beyaz eşyadan mobilyaya tüm istekler için gerekli nakit ihtiyacı karşılanacağı bildirildi. Vakıfbank tarafından ayrıca Taksitli İhtiyaç Kredisi detayları açıklandı.

VAKIFBANK TAKSİTLİ KREDİ ÖZELLİKLERİ

Vakıfbank tarafından verilen taksitli kredi detayları şöyle:

  • 36 aya kadar vade seçenekleri ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.
  • Belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli kişiler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.
  • Kredi kullanan kişiye, Hayat Sigortası yapılır.
  • Teminat karşılığı kullandırılır

    KREDİ BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER

    Başvuru için aşağıdaki belgeler gereklidir.

İlgili Makaleler