Ekonomi

Vakıfbank Maaş Ödeme Destek Kredisi Veriyor ! 6 Ay Geri Ödeme Yok

Vakıfbank tarafından çok önemli bir duyuru yapıldı. Bu duyuruda maaş ödeme detsek kredisi verileceği belirtilirken bu krediye başvuranların ve başvurusu kabul edilenlerin 6 ay geri ödeme yapmayacağı ifade edildi.

Vakıfbank tarafından yeni bir kredi destek kampanyası devreye alındı. Buna göre maaş ödeme destek kredisi verileceği belirtilirken krediden faydalanan vatandaşların 6 ay geri ödemesi olmayacağı vurgulandı. Maaş ödeme destek kredisine başvuru yapan vatandaşların alacakları en fazla tutar maaş tutarının 3 katı kadar olacaktır. Örnek verilecek olursa 2 bin 324 lira maaş alan bir kişi kredi için başvuru yaptığında 6 bin 972 lira kredi çekebilecektir.

KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Vakıfbank tarafından krediye başvuru yapabilecek kişiler şu şekilde belirtilmiştir:

“Bankamız aracılığı ile maaş ödemesi yapan tüm işletmeler. Maaş ödemesinin Bankamız ile imzalanmış olan bir protokol dahilinde yapılıyor olması şartı aranacaktır.”

Azami kredi tutarı ise “İşletmelerin 2020 yılı Şubat ayı Bankamız üzerinden ödedikleri maaş tutarının 3 katı kadar kredi kullandırılacaktır.” şeklinde belirtildi ve vade, faiz ve komisyon oranı için “Toplam Vade Azami 36 ay” denildi.

Maaş Ödeme Destek Kredisi
Maaş Ödeme Destek Kredisi

TEMİNAT DETAYLARI

Teminat ise “KGF teminatı olmayıp Bankamız kredi mevzuatı kapsamında değerlendirilecektir.” şeklinde belirtildi.

Vakıfbank tarafından kredi hakkında yapılan açıklamada ise “Maaş Ödeme Destek Kredisi ile ilgili detaylı bilgi almak için Şubelerimize davetlisiniz. Bankamız gerekli gördüğü hallerde, limit ve kredi koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar” ifadeleri kullanıldı.

Kredinin detayları için TIKLAYIN.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler