Ekonomi

Vakıfbank Resmen Duyurdu! 31 Ocak Tarihine Kadar Müşterilerine Para Verecek!

Vakıfbank, resmi internet sitesinden yeni bir duyuruda bulundu. Yapılan açıklama tüm müşterilerini yakından ilgilendiriyor. Buna göre restoranlarda geçerli olacak 150 TL ve üzeri alışverişlerde toplamda 30 TL müşterilerine hediye edecek olan Vakıfbank, ayrıca bu kampanyanın 31 Ocak tarihine kadar geçerli olduğunu da açıklamasında müşterilerine duyurdu. Vakıfbank’ın restoranlarda geçerli olan kampanyasından kimler faydalanabilecek?

Kampanya Ayrıntıları

Vakıfbank tarafından açıklanan kampanya müşteri bazında geçerlidir. Ek kart ile yapılan alışverişler kampanyaya dahildir. Bir müşteri kampanyadan en fazla 30 TL Worldpuan kazanabilir.

Aynı gün tek seferde yapacağınız 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya sadece VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasında yer alan “Cepte Kazan” üzerinden ”Hemen Katıl” tuşunu tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz.

Kampanyaya BusinessCard’lar, Bankomat Kart’lar, nakit çekim, mail order, e-ticaret ve yurt dışı işlemleri, iptal, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.

Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Şubat 2022 tarihine kadar, bireysel ve kullanıma açık olan kredi kartınıza yüklenecek olup, bir gün sonra kullanılabilir olacaktır. Worldpuan’ların son kullanım tarihi 25 Şubat 2022’dir. Kullanılmayan Worldpuan’lar 26 Şubat 2022 tarihinde geri alınacaktır.

TercihKart sahipleri için kampanya katılım bedeli 4.99 TL’dir.

VakıfBank kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler