Gündem

Valilik Önünde İntihar Girişimi ! İşsizim Diyerek Kendini Yaktı

Hatay Valiliği önünde korkunç bir intihar girişimi meydana geldi. İşsizim diyen bir vatandaş kendini yaktı. Bunun üzerine etrafta bulunan vatandaşlar kişiye müdahale etti ve hastaneye kaldırıldı.

Ekonomik kriz sonucu büyüyen işsizlik vatandaşı etkilemeye devam ederken Valilik önünde bu sebeple bir intihar girişiminde bulunuldu.

KENDİNİ YAKTI

İşsiz ve aç olduğu iddia edilen bir vatandaş Hatay Valiliği önünde kendini yaktı. Kendini yakarak intihar etmeye çalışan A. Y. uzun zamandır iş aradığını ancak bulamadığını belirtti.

Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan Hatay Valiliği önünde, bir süredir işsiz olan A.Y isimli kişi “Çocuklarım aç” diyerek kendini yaktı. A. Y.’nin işsizlik nedeniyle bunalıma girdiği öğrenildi ve yangın tüpleriyle polisler tarafından anında müdahale edildi.

İntihar eden kişi yangın tüpleriyle söndürülmeye çalışıldı ve adam polislerin uzun uğraşı sonucunda hayatta kaldı.

İntihar girişiminde bulunan ve son anda yangın tüplerinin müdahalesi ile kurtarılan A.Y isimli vatandaşa polisler su vererek yüzünü yıkadı. Zorla kendine gelen baba, çocuklarının aç olduğunu ve yaşadığı işsizlik durumundan bunaldığını belirtti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir