Gündem

Vatan Bilgisayar’ın corona virüsü önlemi: mağazalarını kapatıyor!

Corona virüsü yüzünden büyük firmalar tek tek mağazalarını kapatma kararı alıyorlar. Son olarak Vatan Bilgisayar 22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren mağazalarındaki faaliyetlerini geçici bir süre durdurma kararı aldığını duyurdu. Bugün basın bildirisi yayınlayan şirket aldıkları kararda müşterilerinin ve çalışanlarının sağlığını düşündüklerini belirtti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Türkiye’de corona virüsü tespit edilen vaka sayısını 670 olarak açıkladı. Ülkede vatandaşların virüs salgınına karşı endişeleri artarken büyük şirketler de bir bir kapatma kararı alıyorlar. Mavi, YKM, İpekyol gibi mağazalardan sonra Vatan Bilgisayar tarafından da bir duyuru yayınlandı.

Online hizmet devam edecek

Şirket Covid-19 salgınına önlem olarak, 22 Mart 2020 Pazar gecesinden itibaren mağazalarındaki faaliyetlerini geçici bir süre durdurma kararı aldı. Bu süreçte www.vatanbilgisayar.com adresindeki online mağazanın hizmete devam edeceği bildirildi.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir