EkonomiKamu Haberleri

Vefa ihtiyaç kredisi ile 100 bin liraya kadar nakit ödeme

Kamu bankası tarafından vefa ihtiyaç kredisi kampanyası duyuruldu. Bu kredi kampanyası ile birlikte 100 bin liraya kadar kredi verildiği belirtildi ve 36 ay vade imkanı sağlanacağı vurgulandı.

Halkbank tarafından bu kredi kampanyası hakkında yapılan açıklamada şehit yakınları ve gazilerimizin bireysel ihtiyaçları için 100.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli masrafsız kredi verildiği belirtildi.

KİMLER YARARLANABİLİR?

Kredi kampanyasından kimlerin yararlanabileceği de Halkbank tarafından belirtildi. Bu kapsamda yapılan açıklamada “Krediden sadece şehadet belgesi olan şehit yakınları (Anne, baba, eş ve çocuklar) ile muharip gazi ve malul gazi belgesi olan gazilerimiz ve bu belgeleri ibraz edebilen müşterilerimiz faydalanabilecektir.” ifadelerine yer verildi.

FAİZ ORANI VE GERİ ÖDEME

100 bin lira kredi için tahsis ücreti ödenmeyecek ve aylık geri ödeme 3 bin 933 lira oluyor. Bu kredi kapsamında 36 ay vade imkanı sağlanıyor ve yüzde 1,68 faiz oranı işletiliyor.

BAŞVURU VE ÖRNEK ÖDEME

Bu kredi kampanyası kapsamında başvurular Halkbank şubeleri üzerinden yapılacaktır. Ayrıca örnek ödeme ise şöyle oluyor:

Yıllık maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.

Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Avantajlı Halkbank Bireysel Kredilerinden faydalanmak için gerekli belgeler ile en yakın Halkbank Şubesine başvurabilirsiniz.

İlgili Makaleler