Gündem

Vodafone’ dan Önemli Duyuru! Vodafone Hattı Kullananlar Dikkat!

Vodafone’ dan çok önemli bir açıklama geldi. Vodafone kullanan vatandaşlar için özel bir kampanyaya imza attı. Resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Vodafone kullanıcıları 3 ay boyunca geçerli 30 GB hediye internet hediye edilecek. Peki vodafone kampanyasından kampanyadan nasıl faydalanabiliriz? Kampanyanın detayları…

Kampanya detayları

Kampanya dahilinde Davet Et Kazan kapsamında arkadaşlarını Vodafone’a davet eden aboneler, hat aktivasyon işlemi tamamlanması ardından 3 Ay geçerli 30GB hediye internet kazanacaklardır. Aynı şekilde davet linkine tıklayarak Vodafone’lu olan aboneler de 3 Ay geçerli 30GB hediye internet kazanacaklardır. Bu kampanyadan yararlanabilmek için davet edilen kişinin link üzerinden faturalı hat başvurusu yapması ve başvurunun aktivasyona dönüşmesi gerekmektedir. Faturasız hat başvuruları kampanya dahilinde değildir.

Kampanyanın geçerli olması için https://www.vodafone.com.tr/ veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden davet edilen abonenin numara taşıma veya yeni hat aktivasyonu yoluyla Vodafone Telekomünikasyon AŞ müşterisi olması veya evde internet seçenekleri ile Vodafone Net İletişim Hizmetleri AŞ müşterisi olması gerekmektedir.

Kampanya dahilinde verilecek mobil internet hediyeleri, link üzerinden
davet edilen ve başvuruda bulunan abonenin aktivasyonu tamamlandıktan ve hizmet almaya başladıktan sonra otomatik olarak yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma için hem davet edenin hem de edilenin hesaplarına; evde
internet seçenekleri için sadece davet edenin hesabına tanımlanacaktır.

Davet eden aboneler sınırsız sayıda kişiyi davet edebilir.

Kampanyanın geçerli olması halinde yeni hat aktivasyonu veya numara taşıma için hem davet eden abone hem de davet edilen abone 3 ay boyunca geçerli 30GB internet kazanacaktır. Evde internet seçenekleri için sadece davet eden abone 3 ay boyunca geçerli 30 GB hediye internet kazanacaktır.

Kampanyanın geçerli olması için davet edilen abone, davet eden abonenin gönderdiği link üzerinden hat taşıma, yeni hat satın alma veya evde internete seçeneklerinden biri ile Vodafone’lu olmak üzere başvurusunu tamamlaması gerekmektedir. Hediye internetin kazanılabilmesi için davet edilen müşterinin aktivasyonunun tamamlanmış olması gerekmektedir.

Promosyonlar, ilgili koşullar sağladıktan sonra 48 saat içerisinde yüklenecektir.

Vodafone’un kampanya özelliklerinde Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından belirlenen usullere uygun olarak değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Kazanılan promosyonlar sadece yurtiçinde kullanım için geçerlidir. Uluslararası dolaşımda (roaming) kullanılamayacaktır. KKTC, uluslararası dolaşım kapsamında değerlendirilmektedir.

Kampanyaya katılım için abonenin kişisel veri işleme iznini vermiş olması gerekir.

Adil Kullanım: Sunulan hizmetin bireysel ihtiyacın karşılanması dışında amaçlar için kullanıldığı durumlarda Vodafone Türkiye abonenin kullanımını inceleme ve kötü niyetten kuşkulandığı taktirde, aboneyi
uyarma, gerekirse hattı kullanıma kapatma ve tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar.

İlgili Makaleler